Προς το περιεχόμενο

NOVA GO - Νέα (ΑΣΧΗΜΑ) Κόλπα !!!!!


nickvog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

NOVA GO

 

Δεν γνωρίζω πόσο καινούργιο είναι το νέο stunt της NOVA αλλά με εξέπληξε δυσάρεστα....

 

Πάω να μπω απ το ταμπλετ (ipad) μέσω Nova GO να δω λίγο απ τον αγώνα του Ολυμπιακού που παίζει σήμερα μεσημέρι και ΞΑΦΝΙΚΑ πετάει μήνυμα ότι - λίγο πολύ- πρέπει να διαλέξω μεταξύ της θέασης του αγώνα είτε στην τηλεόραση (αυτή είναι κλειστή) είτε στο ipad ακολουθώντας μία διαδικασία αλλαγής θέασης μέσω του myaccount.nova.gr

 

WTF ?!?!?!?!?!?!?!?

 

Μπαίνοντας στο site είδα ότι το ίδιο έχουν βάλει να ισχύει και για τον απογευματινό αγώνα του Παναθηναϊκού και για άλλον ένα αγώνα που δεν συγκράτησα..... 

 

ΔΛΔ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ????? ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΣΤΟ MYACCOUNT ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΟ NOVA GO ??????

 

Ε, ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΣΩ......

 

Όταν ο ΟΤΕ προχωράει σε hybrid, n NOVA βάσει όπισθεν και αφαιρεί τις δυνατότητες που είχαμε μέχρι σήμερα ????

 

ΕΛΕΟΣ !!!!!!

 

 

Πείτε μου ότι κάνω λάθος....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όχι με wifi από ΟΤΕ, αλλά μέχρι σήμερα δεν είχα πρόβλημα.... πάντως σ' ευχαριστώ φίλε μου, δεν ήξερα ότι υπήρχε αυτό το νήμα, το διάβασα και κατατοπίστηκα για τα καραγκιοζιλίκια της forthnet, σαν τα αντίστοιχα του ΟΤΕ....

 

Λες και άμα θέλω ή μπορώ να δω τον αγώνα απο την τηλεόραση, όταν είμαι σπίτι, θα άνοιγα μαζί και το ταμπλετ και το nova go.... πιο αστείοι δε γίνεται.

 

Ελπίζω να βρουν γρήγορα άλλη οδό καταπολέμησης των πελατών τους γιατί θα χάσουν κι αυτούς τους τελευταίους που τους έχουν μείνει......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...