Προς το περιεχόμενο

σχετικα με την μιτρικη


life is music

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μιας και  αυτα που διαθετεις για επεξεργαστη και ραμ ειναι 85 προχωρατο με g3258

an ton κανω oc με ψυκτρα στα 4,2 θα μπορεσει στην πορεια ο φιλος μ να βαλει μια rx 470

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα τελικα με το παιδι αποφασισαμε να του βρω μια hyper x fury η ενσταση μ ειναι η εξεις η crucial που μ εστηλες εχει τρελες διαφορες με την fury 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα τελικα με το παιδι αποφασισαμε να του βρω μια hyper x fury η ενσταση μ ειναι η εξεις η crucial που μ εστηλες εχει τρελες διαφορες με την fury 

Σαν τι διαφορές δηλαδή.

 

Γιατί ειναι 1600άρα cas 8.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα τελικα με το παιδι αποφασισαμε να του βρω μια hyper x fury η ενσταση μ ειναι η εξεις η crucial που μ εστηλες εχει τρελες διαφορες με την fury

 

Στην τιμή εννοείς;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουσικόφιλε τα παιδιά προσπαθούν να σου βγάλουν με το τσιγκέλι τι ακριβώς θες να κάνεις, σου προτείνουν το καλύτερο δυνατό σε αυτά που δίνεις και εσύ επιμένεις σε δικές σου προτάσεις χωρίς αυτές να είναι απαραίτητα σωστές. Κοντά ένα χρόνο έχεις ανοίξει ένα κάρο θέματα για μητρική και g3258, ενώ πολύ απλά θα μπορούσες σε ένα θέμα να συγκεντρώσεις τις όσες απορίες έχεις. Θα μου πεις ποιος είμαι εγώ να σε κρίνω και δυστυχώς το κάνω, κανένας δεν είμαι και απλά λέω τι βλέπω που γίνεται συχνά, απλά δεν γίνεται κάθε φορά να ανοίγουν ένα κάρο θέματα, να σε βοηθάνε τα παιδιά και να επιμένεις στο τέλος σε δικές σου λάθος επιλογές σε hardware. Ξαναλέω δεν μου πέφτει λόγος αν και αναγκαστικά μιλάω, αλλά έλα λίγο στη θέση μας, δεν θα ήταν κάπως περίεργο ; 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στείλε μου ποια HyperX-Fury λες..

αυτην εδω κοιταζω   

 

http://www.skroutz.gr/s/4719422/HyperX-Fury-Black-8GB-DDR3-1600MHz-HX316C10FB-8.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...