Προς το περιεχόμενο

"Προειδοποιητικό μήνυμα οργάνωσης για δηλητήριο σε προϊόντα". Λέτε να ισχύει ή είναι κάποιο κόλπο;


takatakaros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω κατά πόσο αληθεύει η είδηση αλλά ρίξτε μια ματιά εδώ.

http://www.zougla.gr/greece/article/proidopitiki-minima-organosis-gia-dilitirio-se-proionta

Αναφέρεται σε ένα email που στάλθηκε σε μερικά ειδησεογραφίκα sites και ισχυρίζεται ότι μολύνθηκαν διάφορα προιόντα τα οποία και θα επανατοποθετηθούν στα ράφια ώστε να κάνουν σαμποτάζ σε μεγάλες εταιρείες. Πόσο αρρωστημένο ακούγεται.... Λέτε να ισχυεί και όντως να κάνουν κάτι τέτοιο ή κρύβεται τίποτα άλλο πίσω από αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έχει πολλές λεπτομέρειες για να πεις ότι κάνουν πλάκα...δεν ξέρω, ανησυχητικό είναι! Δυσκολεύομαι να σκεφτώ πως θα τα ξαναβάλουν στα ράφια αλλά και πάλι ανησυχώ. Ε ρε κάτι βλαμμένοι!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μλκ άμα σε βαρέσει στο κεφάλι μπορεί να έχει απρόβλεπτες συνέπειες...  :unsure:

 

Δεν ξέρω αν ο κόσμος ήταν πάντα τόσο τρελός ή τρελάθηκε περισσότερο τελευταία..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έχει πολλές λεπτομέρειες για να πεις ότι κάνουν πλάκα...δεν ξέρω, ανησυχητικό είναι! Δυσκολεύομαι να σκεφτώ πως θα τα ξαναβάλουν στα ράφια αλλά και πάλι ανησυχώ. Ε ρε κάτι βλαμμένοι!

 

Σιγά τις πολλές λεπτομέρειες. Μια σύριγγα έβαλαν λέει.. και ένα 10χρονο θα μπορούσε να κάνει το ίδιο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...