Προς το περιεχόμενο

[action camera]SAMSUNG Gear 360 @mediamarkt 199€[ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απογοητευτικά πράγματα διάβασα!

Ισως βιαστήκαμε...

Χωρίς το software του τηλεφώνου δεν μπορείς ούτε firmware upgrade να της κάνεις. 

Εκτός αν έχει βρεις το πρόγραμμα πατσαρισμένο για να τρέχει και σε άλλα android

Αν τελικά έρθει μάλλον θα τη δώσω όσο την πάρω χωρίς να την ανοίξω.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος μου λέει με pm

http://www.theverge.com/circuitbreaker/2016/7/11/12149426/samsung-gear-360-hack-other-smartphones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω ένα λόγο για να την πάρω...Δεν μπορώ να βρω! Θα καταλήξει να δουλεύει στο 10% των δυνατοτήτων της όπως έχω την Gopro και έχει καταλήξει φωτογραφική παραλίας

 

Πείτε μου καμιά ιδέα για να την τσιμπήσω...

 

Υ.γ: Τι συμβαίνει με το ξεστοκάρισμα της σειρά gear εδω στο Ελλάντα?Gear Fit2, Gear icon X, Gear 360 σε τέτοιες τιμές???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα λόγο για να την πάρω...Δεν μπορώ να βρω! Θα καταλήξει να δουλεύει στο 10% των δυνατοτήτων της όπως έχω την Gopro και έχει καταλήξει φωτογραφική παραλίας

 

Πείτε μου καμιά ιδέα για να την τσιμπήσω...

 

Υ.γ: Τι συμβαίνει με το ξεστοκάρισμα της σειρά gear εδω στο Ελλάντα?Gear Fit2, Gear icon X, Gear 360 σε τέτοιες τιμές???

Στην ίδια φάση είμαι κι εγώ..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα λόγο για να την πάρω...Δεν μπορώ να βρω! Θα καταλήξει να δουλεύει στο 10% των δυνατοτήτων της όπως έχω την Gopro και έχει καταλήξει φωτογραφική παραλίας

 

Πείτε μου καμιά ιδέα για να την τσιμπήσω...

 

Υ.γ: Τι συμβαίνει με το ξεστοκάρισμα της σειρά gear εδω στο Ελλάντα?Gear Fit2, Gear icon X, Gear 360 σε τέτοιες τιμές???

Αν και εχω τηλ σαμμυ δεν βρίσκω ουτε εγω λόγο να την πάρω ,διαβάζω διαβάζω και ξαναδιαβάζω και λόγο δεν βρίσκω ,ίσως κατι να μου έχει διαφύγει ,οσο για το ξεσκαρτάρισμα ,οκ διαφημηση απο την μια απο την άλλη το gear fit ειναι πια παλιό ,το gear icon με πολυ κακές κριτικές τα 3 d γυαλιά απ οτι γράφεται δημιουργεί πολλά προβλήματα στο κινητό ,εχω χάσει λίγο την μπάλα με την σαμμυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκατζετάκι για να παίζουμε είναι και να πάθουν πλάκα τα παιδιά (αν έχεις) ....

Δεν έβρισκα κάτι άλλο για δώρο μου από τον Αγιο Βασίλη και σκέφτηκα να την τσιμπήσω... 

Θα δείξει όμως αν την κρατήσω γιατί παρά τα όμορφα βιντεάκια που είδα είναι ακόμα πολύ νωρίς για κάτι τέτοιο και φοβάμαι ότι θα πανε χαμένα τα λεφτά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκατζετάκι για να παίζουμε είναι και να πάθουν πλάκα τα παιδιά (αν έχεις) ....

Δεν έβρισκα κάτι άλλο για δώρο μου από τον Αγιο Βασίλη και σκέφτηκα να την τσιμπήσω...

Θα δείξει όμως αν την κρατήσω γιατί παρά τα όμορφα βιντεάκια που είδα είναι ακόμα πολύ νωρίς για κάτι τέτοιο και φοβάμαι ότι θα πανε χαμένα τα λεφτά

 

Και εγω εχω ψώρα φίλε μου με τα γκάτζετ για αυτο έψαχνα λόγο να την πάρω αλλα τελευταίος εχω πάρει πολλές μλκ ,ενθουσιάστηκα με την canary στέκετε τώρα,GoPro επισης στέκετε κτλ κτλ κτλ

Όχι δεν εχω γιαυτο μπορώ και αγοράζω ακομα οτι μλκ βγει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητευτικά πράγματα διάβασα!

Ισως βιαστήκαμε...

Χωρίς το software του τηλεφώνου δεν μπορείς ούτε firmware upgrade να της κάνεις. 

Εκτός αν έχει βρεις το πρόγραμμα πατσαρισμένο για να τρέχει και σε άλλα android

EDIT:

http://forum.xda-developers.com/android/software/mod-samsung-gear-360-manager-universal-t3471526

http://forum.xda-developers.com/android/software/mod-samsung-gear-360-manager-device-t3400383

http://www.theverge.com/circuitbreaker/2016/7/11/12149426/samsung-gear-360-hack-other-smartphones

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qsp4LtMV-hg

Αν τελικά έρθει μάλλον θα τη δώσω όσο την πάρω χωρίς να την ανοίξω.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος μου λέει με pm

Δεν μπορείς να ακυρώσεις την παραγγελία;

 

Φοβερό είναι πάντως, ό,τι και να βγει σε προσφορά εξαντλείται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι το έχουμε ρίξει στις προσφορές ,σιγά τα πολλά κομμάτια που βγάζουν ,κάπου μας έχουν καταλάβει και ρίχνουν στιγμιαία προσφορές ,πάνε στα jumbo θα πάρεις 100 μλκ του ενός ευρου και στο σπίτι θα τα κοιτάς και θα λες ,τι τα ηθελα αυτα ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να ακυρώσεις την παραγγελία;

 

Φοβερό είναι πάντως, ό,τι και να βγει σε προσφορά εξαντλείται!

Παραλαβή απο κατάστημα ειναι. Την αφήνω να το σκεφτώ ή αν τη θελήσει κανας άλλος και βλέπουμε ...

εντάξει βέβαια με λιγο ψαξιμο γίνονται πράγματα αλλα και παλι 210 ευρώ ειναι λεφτα, δεν ειναι μαλακιες των jumbo

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν σημερα τηλεφωνο απο mediamarkt για να μου πουν οτι θα ειναι διαθεσιμο απο 10 / 01 και μετα. Και τους λεω οκ θα περιμενω. Και να ξαναλενε " μα θα κανει αρκετο καιρο να ερθει! " και λεω και παλι οκ δεν εχω θεμα.. Σα να σου λενε ουσιαστικα αστο φιλε ακυρωσε την καλυτερα :)

 

Καλα Χριστουγεννα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηραν σημερα τηλεφωνο απο mediamarkt για να μου πουν οτι θα ειναι διαθεσιμο απο 10 / 01 και μετα. Και τους λεω οκ θα περιμενω. Και να ξαναλενε " μα θα κανει αρκετο καιρο να ερθει! " και λεω και παλι οκ δεν εχω θεμα.. Σα να σου λενε ουσιαστικα αστο φιλε ακυρωσε την καλυτερα :)

 

Καλα Χριστουγεννα!

 

Χτύπα τη από το Πλαίσιο. Εκείνοι χάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επιστρεφω στο θεμα για να τα αποτελεσματα. Υστερα απο επιβεβαιωση τελη Δεκεμβρη οτι θα την εχω μεχρι 10 Ιανουαριου ( φυσικα μου ελεγαν πλαγιως να την ακυρωσω ) με πηραν χθες τηλεφωνο να μου πουν οτι τελικα δεν υπαρχει και δεν ξερουν αν θα ξαναεχουν. Και οταν τους ειπα οτι οταν εκανα την παραγγελια το προιον ηταν διαθεσιμο στο  site τους, μου λενε τι να σας πω δεν ξερω κατι σχετικα με αυτο. Και φυσικα μου την ακυρωσαν με το στανιο. Ευγε! Πανω απο ολα επαγγελματιες στην Mediamarkt...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλο θα σου βγει.. δεν αξίζει για τα λεφτα της.εγω την πηρα 188 με ενα κουπονι 10% που ειχα απο public και την πηγα πισω με ολα τα αρνητικα που μου ειπε ενας φιλος που την εχει. Τι action cam και βλακειες.. μια καμερα απλη ειναι π τραβαει 360 με 1000 περιορισμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καλο θα σου βγει.. δεν αξίζει για τα λεφτα της.εγω την πηρα 188 με ενα κουπονι 10% που ειχα απο public και την πηγα πισω με ολα τα αρνητικα που μου ειπε ενας φιλος που την εχει. Τι action cam και βλακειες.. μια καμερα απλη ειναι π τραβαει 360 με 1000 περιορισμους

Βασικα την ηθελα για απλα πραγματα ( πχ καμια εκδηλωση κλπ αντε και για καμια βολτα ) αλλα οκ θα περιμενω τις επομενες γενιες για κατι καλυτερο. Thanks for the tips αλλα και παλι η συμπεριφορα του καταστηματος ηταν τραγικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...