Προς το περιεχόμενο

αγορα tablet για διαβασμα κ κομικ κυριως


vampirion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο που λεει ο τιτλος ενα καλο ταμπλετακι γυρω στα 200ε με κυρια χρηση το διαβασμα ψηφιακων βιβλιων κ κομικ, ισως κ λιγο σερφ περιστασιακα, ζητω τη γνωμη σας γτ ειμαι ασχετος με το αντικειμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λεει ο τιτλος ενα καλο ταμπλετακι γυρω στα 200ε με κυρια χρηση το διαβασμα ψηφιακων βιβλιων κ κομικ, ισως κ λιγο σερφ περιστασιακα, ζητω τη γνωμη σας γτ ειμαι ασχετος με το αντικειμενο

Καλησπέρα εδώ είσαι:

https://www.amazon.co.uk/Samsung-Galaxy-SM-T560-9-6-Inch-Tablet/dp/B016FSOJIY/ref=sr_1_5?s=computers&ie=UTF8&qid=1482256982&sr=1-5&keywords=samsung+galaxy+tab

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/9211082/Samsung-Galaxy-Tab-A-2016-10-1-WiFi-16GB.html?from=drop#reviews

αυτο τι λεει? αξιζει? το χει κανεις σας για διαβασμα? ειναι ξεκουραστο?

Αυτό που παραθέτεις είναι καλύτερο. Μόνο και μόνο για την παραπάνω ανάλυση της οθόνης. Το κείμενο θα είναι πιο sharp επομένως πιο ευχάριστο στα μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που παραθέτεις είναι καλύτερο. Μόνο και μόνο για την παραπάνω ανάλυση της οθόνης. Το κείμενο θα είναι πιο sharp επομένως πιο ευχάριστο στα μάτια.

Φυσικά και είναι καλύτερο αλλα και πιο ακριβό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και είναι καλύτερο αλλα και πιο ακριβό!

 

200 ευρώ είπε ο άνθρωπος για διάβασμα.

Δεν του προτείνουμε 10 ιντσο με  1280x800 ανάλυση επειδή είναι φθηνότερο.

 

Αφού πρόκειται για διάβασμα, άριστη επιλογή θα ήταν ένα iPad Mini 2, μιας και είναι και τετράγωνο (4:3) αλλά και λόγω του υψηλού PPI της οθόνης η εμπειρία θα είναι εκπληκτική.

Όμως ξεφεύγει αρκετά η τιμή του καινούριου ~280.

Επομένως προτείνω να ρίξεις μια ματιά και στις αγγελίες που παίζουν mini 2 με εγγύηση στα 200.

 

Αν δεν θέλεις μεταχειρισμένο, κοίταξε και το Xiaomi Mi Pad 2 από ελληνικό κατάστημα που παίζει στα 230 και έχει ανάλογο Aspect Ratio και ανάλυση οθόνης με το iPad Mini.

Λέω ελληνικό κατάστημα για να είσαι οκ με το θέμα της εγγύησης, γιατί μπορείς να το παραγγείλεις και από Κινα με γύρω στα 170 αλλά δεν θα σου παρέχεται ελληνική εγγύηση σε περίπτωση που χρειαστεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/9211082/Samsung-Galaxy-Tab-A-2016-10-1-WiFi-16GB.html?from=drop#reviews

αυτο τι λεει? αξιζει? το χει κανεις σας για διαβασμα? ειναι ξεκουραστο?

Για μένα καλύτερα να μην πάρεις από εξωτερικό γιατί αυτή την στιγμή λόγω ότι στις γιορτές υπάρχει μεγάλο φορτο παραγγελιών και ο λιγοτερος χρόνος θα είναι τουλάχιστον 1μήνα.

Οπότε χτυπά το Samsung που είναι αρκετά καλό και θα το έχεις σε 1-2 μέρες.

Εγώ πάντως που έχω 10.1 δεν έχω θέμα με το διάβασμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...