Προς το περιεχόμενο

Refurbished...Αξιζουν;


stoneao98

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω δει τελευταια διαφορα μαγαζια να ξεφυτρωνουν με refurbished Laptops στη στουρναρη και γυρω...

 

Αυτα αξιζουν γενικα η τα παιρνεις και κλαις τα λεφτα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τα ανακατασκευασμένα...laptops που είχαν κάποιο πρόβλημα, τα επισκέυασαν, τα τέσταραν να δουν ότι όλα λειτουργούν καλά και τα ξαναπουλούν. Για μένα αν είναι manufacturer refurbished δηλαδή επισκευασμένα από τον ίδιο τον κατασκευαστή ναι αξίζει. Αν είναι επισκευασμένα από τρίτο, τότε δεν... Έχω πάρει μια gopro refurbished από την ίδια την gopro στην μισή τιμή σχεδόν και ήταν σαν καινούρια. Κάποιες εταιρίες διαθέτουν refurbished προϊόντα ακόμα και στο επίσημο site τους όπως η WD  με σκληρούς δίσκους https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified.html .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H cosmodata λέει εργοστασιακά και οτι δεν εχουν παρουσιασει ποτε προβλημα απλως ειναι χρησιμοποιημενα

Αξίζει απο cosmodata έχω πάρει και εγω refurbished server! Μια χαρα τρέχει! Ειναι προιοντα που δεν εχουν παρουσιάσει πρόβλημα ποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου αξίζει με μερικές επισημάνσεις.

  • Όσο πιο αξιόπιστη η μάρκα τόσο το καλύτερο,
  • Παίζει ρόλο το κατάστημα που θα το αγοράσεις, ειδικά για την περίπτωση που θα χρειαστεί η εγγύηση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο την εγγύηση πληρώνεις για να εχεις το κεφάλι σου ήσυχο

Τα μηχανήματα είναι αρκετα παλιά,σε προδιαγραφές τουλαχιστον και πολλές φορες απλά 14ρακια

ουτε nvidia ουτε ati

το χουν δει το έργο δεν είναι χαζοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...