Προς το περιεχόμενο

Αντιεξουσιαστες μολυναν φαγωσιμα προιοντα, γιατι;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν ξέρω αν λένε ψέμματα η όχι ξέρω όμως οτι από την 'πράσινη νέμεσις' του 2013 που είχαν κάνει την ιδια μαλακια περάσαν ακριβώς 3 χρόνια και το θυμάμαι σαν να ταν χθες .. Πως περνάνε έτσι τα χρόνια ρε φίλε, σαν νεράκι  ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν ξέρω αν λένε ψέμματα η όχι ξέρω όμως οτι από την 'πράσινη νέμεσις' του 2013 που είχαν κάνει την ιδια μαλακια περάσαν ακριβώς 3 χρόνια και το θυμάμαι σαν να ταν χθες .. Πως περνάνε έτσι τα χρόνια ρε φίλε, σαν νεράκι  ...

Δεν θυμάμαι τι είχε γίνει τότε αλλά συμφωνώ απόλυτα για τα χρόνια! Ευτυχώς δεν μεγαλώνουμε! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι τι είχε γίνει τότε αλλά συμφωνώ απόλυτα για τα χρόνια! Ευτυχώς δεν μεγαλώνουμε! :D

Το ίδιο ακριβώς είχανε κάνει κ τότε οι ίδιοι , καρμπόν.

 

http://www.apenantioxthi.com/2016/12/h-prasinh-nemesis-ksanaxtypa-topothethsh-dhlhthriwn-se-proionta-polyethnikwn.html

''Η Πράσινη Νέμεσις χτυπά για δεύτερη φορά μετά το 2013 με τοποθέτηση δηλητηρίων σε προϊόντα μεγάλων πολυεθνικών στα σούπερ μάρκετ''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα κάτσω να πω χαρακτηρισμό για τους υπαίτιους όλης αυτής της ιστορίας.

 

Ελπίζω να μην πάθει κανείς κάτι και αν γίνει εφικτό να εντοπιστούν και να συλληφθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα.... πάνε να χαλάσουν λέει την εικόνα των αντιεξουσιαστών  :lol:  :lol:

 

Γιατί μέχρι σήμερα νομίζαμε ότι ήταν σοβαρά άτομα, που προσφέρουν στην κοινωνία και όχι παράσιτα που ζούνε με τα λεφτά του μπαμπά τους.

ενδιαφέροντα σχόλια για άλλη μία φορά εδώ στο φόρουμ. Μακρυά λοιπόν από τα παράσιτα που ζουν με τα λεφτά του μπαμπά και από τους αριστερούς με δεξιές τσέπες, βουρ για τους δεξιούς με δεξιές τσέπες λοιπόν που ξέρουμε τι είναι και κύρος έχουν καθώς έμειναν τα ίδια από τη σχολή και τότε κοστουμαρισμένοι σενιαρισμένοι ήταν όπως και τώρα και ήρεμοι ήταν και υπέρ πατρίδος έπρατταν.  Λόγια καθημερινών αγωνιστών οικογενειαρχών που μοχθούν με τον ιδρώτα να φέρουν εις πέρας τα οικογενειακά βάρη και να διαιωνίσουν αυτό το μπουρδέλο κοινωνικό πρότυπο που ζούμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...