Προς το περιεχόμενο

cpu fan επιδοσεις???


madmakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ ευκολα ξεχνας οπως και πεφτεις σε ατοπηματα.

 

http://www.insomnia.gr/topic/631387-αγορα-ποντικιου-και-πληκτρολογιου-για-gaming/page-2

Α εσύ ήσουν αυτός ωραία ευχαριστώ που έβαλες και το link και εδώ εσύ πρώτος μου επιτέθηκες χωρίς λόγο.

 

Δεν ξέρω αν ειναι ατόπημα το να διαφωνεί κάποιος μαζί σου (και στο συγκεκριμένο ποστ συμφωνήσανε και άλλοι ότι τα παραλές πως το συγκεκριμένο low brand πληκτρολόγιο συγκρίνεται με ακριβότερα)

 

Και μόνο συγνώμη που δεν σου είπα (χωρίς να έχω κανέναν λόγο να πω συγνώμη σε κάποιον που με προσβάλει αναίτια ) απλά για να τελειώσει εκει το θέμα.

 

Επίσης μου φαίνεται αστείο πως νευρίασες για αυτόν τον λόγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α εσύ ήσουν αυτός ωραία ευχαριστώ που έβαλες και το link και εδώ εσύ πρώτος μου επιτέθηκες χωρίς λόγο.

 

Δεν ξέρω αν ειναι ατόπημα το να διαφωνεί κάποιος μαζί σου (και στο συγκεκριμένο ποστ συμφωνήσανε και άλλοι ότι τα παραλές πως το συγκεκριμένο low brand πληκτρολόγιο συγκρίνεται με ακριβότερα)

 

Και μόνο συγνώμη που δεν σου είπα (χωρίς να έχω κανέναν λόγο να πω συγνώμη σε κάποιον που με προσβάλει αναίτια ) απλά για να τελειώσει εκει το θέμα.

 

Επίσης μου φαίνεται αστείο πως νευρίασες για αυτόν τον λόγο :P

Δεν εχω σκοπο να χασω αλλο χρονο,αλλα μην υποτιμας την νοημοσυνη του κοσμου. Οποιοσδηποτε ακολουθησει το λινκ που εδωσα και διαβασει το θεμα θα δει οτι εσυ πρωτος χαρακτηρισες την γνωμη μου,παραπληροφορηση. Τωρα βλεπω υπαρχει και απωλεια μνημης. Τι να πω,ας δειξω ανωτεροτητα και να ευχηθω καλες γιορτες και μη χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω σκοπο να χασω αλλο χρονο,αλλα μην υποτιμας την νοημοσυνη του κοσμου. Οποιοσδηποτε ακολουθησει το λινκ που εδωσα και διαβασει το θεμα θα δει οτι εσυ πρωτος χαρακτηρισες την γνωμη μου,παραπληροφορηση. Τωρα βλεπω υπαρχει και απωλεια μνημης. Τι να πω,ας δειξω ανωτεροτητα και να ευχηθω καλες γιορτες και μη χειροτερα.

Δεν ξέρω γιατι το έχεις πάρει τοσο παράφορα κατάκαρδα.

 

Εγώ απλά διαφώνησα μαζί σου

 

Συγκεκριμένα όπως μπορούν να δουν όλοι είπα ότι δεν αμφισβητώ για το αν ειναι αξιοπρεπές μιας και δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου αλλά μην παραπληροφορούμε πως ειναι συγκρίσιμο με τα πολύ ακριβότερα.

 

δεν σε κατηγόρησα για κάτι. Απλά διαφώνησα ως προς την δήλωση σου "συγκρίνεται με ακριβότερα"

 

Δεν είπα ότι είχες σκοπό να τον παραπληροφορείς ή ότι ειναι κάτι που κάνεις συνήθως ούτε που σε ξέρω εξάλλου.

 

Απλά επαναλαμβάνω διαφώνησα. Δικαίωμα μου δεν ειναι; δεν ειναι η διαφωνία μέσα στο πλαίσιο μιας συζήτησης; 

 

http://www.lexigram.gr/lex/enni/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B7#Hist1

 

Η λέξη παραπληροφόρηση δεν ειναι βρισιά όπως γράφει και στο λεξικό πιο πάνω η μετάφραση της σημαίνει "ανακριβής ή ψευδής πληροφόρηση" πρόσεξε το διαζευκτικό "ή" δεν λέει ανακριβής και ψευδής λέει ανακριβής ή ψευδής δηλαδή αν συμβαίνει είτε το ένα είτε το άλλο.

 

Εγώ διαφώνησα, τι σημαίνει διαφωνώ; ότι δεν συμφωνώ με αυτό που είπες άρα φυσικό επόμενο ειναι αφού δεν συμφωνώ να το θεωρήσω ανακριβές (αν το θεωρούσα ακριβές θα συμφωνούσα... δεν θα διαφωνούσα.. ) άρα χρησιμοποίησα ενα πολύ σωστό όρο που δεν ειναι βρισιά ή κατηγορία. τέλος. 

 

Εσύ από την άλλη μετά απο την διαφωνία μου στο ότι δεν συγκρίνεται με πολύ ακριβότερα πληκτρολόγια με είπες πανάσχετο, πιτσιρίκο και εγώ δεν ξέρω τι... δηλαδή εσύ μου επιτέθηκες.

 

όλα τα άλλα έχουν να κάνουν με τον εγωισμό σου που πήρε στραβά το ότι τόλμησα να διαφωνήσω μαζί σου. μέχρι και block με έκανες τελικά απότι κατάλαβα επειδή δεν συμφωνώ πως το sharkoon συγκρίνεται με daskeyboard ... τι να πω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει,μπορει να ξεφυγες λιγο,αλλα εγραψες πολυ σωστα πραγματα και με εξαιρετικη διατυπωση ,κατι που τωρα τελευταια σπανια βλεπουμε στο ινσομνια. Εγω παντως ευχαριστηθηκα τα γραφομενα σου,οποτε ακομη και αν ενα παλιο,καλο μελος θυμωσει και ξεφυγει λιγο,θα εχει τουλαχιστον χρησιμα πραγματα να πει. :)

Ευχαριστώ αδερφέ για τα καλά σου λόγια.

 

Καθώς δεν φαίνεται να μπαίνει ένα ρημάδι τέλος σε αυτό το νήμα,

για το οποίο όπως έγραψα και νωρίτερα νιώθω ''ένοχος'' για την εξέλιξή  του,

ελπίζω να κλειδωθεί από την ομάδα διαχείρησης μιας και ο ts ψώνισε και

τέλοσπάντων η όλη φάση είναι και άγονη και άβολη (για μένα σίγουρα).

 

Επίσης για να λύσω και την απορία του loui, δεν υπάρχει κάποια ανίερη (lol)

συμμαχία μεταξύ μας, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να επικοινωνήσαμε μέσω

προσωπικού μηνύματος πριν δύο χρόνια τελευταία φορά. Στην τελική ας ζητήσει

από την διαχείρηση να του το επιβεβαιώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ αδερφέ για τα καλά σου λόγια.

 

Καθώς δεν φαίνεται να μπαίνει ένα ρημάδι τέλος σε αυτό το νήμα,

για το οποίο όπως έγραψα και νωρίτερα νιώθω ''ένοχος'' για την εξέλιξή  του,

ελπίζω να κλειδωθεί από την ομάδα διαχείρησης μιας και ο ts ψώνισε και

τέλοσπάντων η όλη φάση είναι και άγονη και άβολη (για μένα σίγουρα).

 

Επίσης για να λύσω και την απορία του loui, δεν υπάρχει κάποια ανίερη (lol)

συμμαχία μεταξύ μας, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να επικοινωνήσαμε μέσω

προσωπικού μηνύματος πριν δύο χρόνια τελευταία φορά. Στην τελική ας ζητήσει

από την διαχείρηση να του το επιβεβαιώσει.

ναι το κατάλαβα αυτό μετά το post του benign που ακολούθησε το post μου στο οποίο προβληματίστηκα πάνω στην "συναδελφικότητα"  δεν υπάρχει ανίερη συμμαχία μεταξύ σας απλά συμπτωματικά μου κρατούσε μούτρα απο μια διαφωνία που είχαμε χωρίς να το θυμάμαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...