Προς το περιεχόμενο

Επιτρέπεται η "διαφήμιση";


rafinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια απορία επειδή ήθελα να ζητήσω γνώμη για μια εφαρμογή μου (αυτά συνήθως γίνονται με σκοπό και τη διαφήμιση) και διάβασα στους όρους χρήσης αυτό:

Να μη συμμετέχουν στον ιστότοπο με σκοπό τη διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών και να μην δημοσιεύουν τα λεγόμενα referral links προς οποιαδήποτε ιστοσελίδα ή υπηρεσία.

 

Αυτό που θέλω να μάθω είναι, πώς πάρα πολλά άτομα το κάνουν αυτό συχνά πυκνά χωρίς να τρώνε ban οι χρήστες. Ή μήπως τρώνε και δεν το παίρνουμε χαμπάρι; Κατά κύριο λόγω η ερώτηση πηγαίνει σε moderators και μέλη της ομάδας διαχείρισης γιατί θα ήθελα να το γνωρίζω ώστε μην κάνω κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστειλα μια αναφορά στείλε και εσύ και με την βοήθεια του θεού κάποιος mod χωρίς ζωή και οικογένεια σαν εμάς (γιατί αλλιώς θα ειναι με την οικογένεια του και θα ζούνε χαρούμενες γιορτινές στιγμές) θα το μεταφέρει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια απορία επειδή ήθελα να ζητήσω γνώμη για μια εφαρμογή μου (αυτά συνήθως γίνονται με σκοπό και τη διαφήμιση) και διάβασα στους όρους χρήσης αυτό:

Να μη συμμετέχουν στον ιστότοπο με σκοπό τη διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών και να μην δημοσιεύουν τα λεγόμενα referral links προς οποιαδήποτε ιστοσελίδα ή υπηρεσία.

 

Αυτό που θέλω να μάθω είναι, πώς πάρα πολλά άτομα το κάνουν αυτό συχνά πυκνά χωρίς να τρώνε ban οι χρήστες. Ή μήπως τρώνε και δεν το παίρνουμε χαμπάρι; Κατά κύριο λόγω η ερώτηση πηγαίνει σε moderators και μέλη της ομάδας διαχείρισης γιατί θα ήθελα να το γνωρίζω ώστε μην κάνω κάτι τέτοιο.

η απαντηση ειναι πολυ πιο απλη.

δεν γινεται πρακτικα να κοιταξεις ολα τα μελη ή να κοιτας οτι γραφουν για να δεις αν ο αλλος διαφημιζει κατι στην υπογραφη του,στο post του στην αγγελια του.και εκει ειναι που χρειαζεται η βοηθεια των χρηστων για να γινονται reports.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...