Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω μαξιλάρι για βαθύ ύπνο


normal40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι ένα βήμα πριν πάρω μαξιλάρι από cocomat.Έχω ακούσει οτι είναι από τα πιο ξεκούραστα.Η τιμή είναι κάπως βέβαια....

Το θεμα ειναι να παρουμε γνωμη απο καποιον κατοχο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχεις δίκιο.Εγώ θα πάω πάντως να τα δω από κοντά τα συγκεκριμένα

Τωρα εχω αυτο

 

https://plaza24.gr/idilka-visco-memory.html

 

αλλα δεν μου κανει τελικα..

 

σκληρο πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα γούστου το τι μαξιλάρι προτιμά ο καθένας. Και στο στρώμα ισχύει το ίδιο. Έχει ποικιλία στο coco mat, πηγαίνετε να δοκιμάσετε. Δεν ξέρω κάποιον να είναι δυσαρεστημένος από την ποιότητα εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι θέμα γούστου το τι μαξιλάρι προτιμά ο καθένας. Και στο στρώμα ισχύει το ίδιο. Έχει ποικιλία στο coco mat, πηγαίνετε να δοκιμάσετε. Δεν ξέρω κάποιον να είναι δυσαρεστημένος από την ποιότητα εκεί.

Το θεμα ειναι να το έχει δοκιμάσει κάποιος η κάποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδί μου δεν έχουν ένα μαξιλάρι. Έχουν πολλά. Έχει πάρει η αδελφή μου που έχει και πρόβλημα με τον αυχένα της εκ γενετής, μια φίλη έχει πάρει όλα της τα στρώματα και τα μαξιλάρια από εκεί και ξέρω και πολλούς ακόμη που έχουν τιμήσει το κατάστημα. Και ξενοδοχειακές μονάδες. Εσένα είναι το θέμα τι σου ταιριάζει. Πήγαινε ξάπλωσε και αποφάσισε αν και τι σου ταιριάζει λοιπόν.  

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αντι για μαξιλαρι και τι παιζει με το υπολοιπο σωμα σου

 

http://beds.co.uk/memory-foam-mattress-double-or-king.html?gclid=Cj0KEQiAnIPDBRC7t5zJs4uQu5UBEiQA7u5Ne2Ej0wQK1MbMckNp3EsIi_FKaXDgYyCEIkZ4ZfikdHMaAr-L8P8HAQ

 

Πχ αν παρεις κατι τετοιο (με αυτα τα keywords) μετα δε θα θες να ξανακοιμηθεις ποτε σε στρωμα χωρις αυτο απο πανω του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αντι για μαξιλαρι και τι παιζει με το υπολοιπο σωμα σου

 

http://beds.co.uk/memory-foam-mattress-double-or-king.html?gclid=Cj0KEQiAnIPDBRC7t5zJs4uQu5UBEiQA7u5Ne2Ej0wQK1MbMckNp3EsIi_FKaXDgYyCEIkZ4ZfikdHMaAr-L8P8HAQ

 

Πχ αν παρεις κατι τετοιο (με αυτα τα keywords) μετα δε θα θες να ξανακοιμηθεις ποτε σε στρωμα χωρις αυτο απο πανω του.

τετοια  στρωμα εχω αξιας 900 ευρω αλλα το εχω 6 χρονια λογικα θελει αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα ακριβή μου φάνηκε η Coco-Mat όταν έδωσα ~70 ευρώ για να πάρω το Νάρκισσος ΙΙ (νομίζω το 2012), αλλά από τότε μόνο Coco-Mat ξαναψώνισα. Δε το 'χω μετανιώσει καθόλου.

 

Τώρα έχω 1 "Νάρκισσος ΙΙ" και 2 "Σίθων Ι".

 

Να πω τι μαξιλάρι θα 'ναι το επόμενο που θα πάρω, ή δεν υπάρχει λόγος; :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάντως που έχω ένα μαξιλάρι cocomat και ένα άλλο άσχετο και τα συγκρίνω, μου φαίνεται ότι αυτό της cocοmat δεν είναι όσο αφράτο θέλω, είναι λίγο πιο φλατ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εγγυημενο βαθυ υπνο παιζει ρολο περισσοτερο η κουραση και το ποσο πολυ νυσταζεις παρα τα μαξιλαρια, οταν δεν νυσταζεις αρκετα/δεν εισαι και τοσο κουρασμενος ολα τα μαξιλαρια κακα θα σου φαινονται αντιθετως αν εισαι κομματια κοιμασαι και σε πετρες. Καλα τα ακριβα μαξιλαρια (ισως) αλλα δεν ειναι και το παν.

 

just sayin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα ακριβή μου φάνηκε η Coco-Mat όταν έδωσα ~70 ευρώ για να πάρω το Νάρκισσος ΙΙ (νομίζω το 2012), αλλά από τότε μόνο Coco-Mat ξαναψώνισα. Δε το 'χω μετανιώσει καθόλου.

 

Τώρα έχω 1 "Νάρκισσος ΙΙ" και 2 "Σίθων Ι".

 

Να πω τι μαξιλάρι θα 'ναι το επόμενο που θα πάρω, ή δεν υπάρχει λόγος; :P

το ναρκισσος σκεφτομαι , ειναι καλο ;

Είσαι σίγουρη/ος πως θες μαξιλάρι για βαθύ ύπνο;

Σιγουρος ΟΧΙ και σιγουρη :)  Μη μας αλλαξεις και φυλλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...