Προς το περιεχόμενο

Διαγνωστικό πρόγραμμα για κινητό android.


sephirothsw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες. Τον τελευταίο καιρό το κινητό μου μου κάνει κάποια κολπακια... Γνωρίζει κανείς αν υπαρχει κάποιο διαγνωστικό πρόγραμμα για κινητό android. Όταν λέω διαγνωστικό δεν εννοώ αν δουλεύουν οι αισθητήρες η τα led η αν έχει καμμένα pixel η οθόνη. Εννοώ κάποιο προγραμμα, όπως π.χ όταν συνδέεις τον εγκέφαλο του αυτοκινήτου σου σε πρόγραμμα και σου λέει ότι στο τάδε σημείο σου παρουσίασε σφάλμα η ότι έχει κάποιο θέμα σε εκείνο το πρόγραμμα. Γνωριζει κανείς κάτι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις αρχες μου εβγαζε σφαλματα στις εφαρμογες. Π.χ "Η εφαρμογη φωτογραφιες σταματησε να δουλευει", χωρις να μου εξηγει γιατι. Αφου λοιπον εκανα εργοστασιακες ρυθμισεις κτλ, τωρα με παιρνουν τηλεφωνο και δεν ακουγετε ο ηχος οταν χτυπαει το τραγουδι του κινητου. Η δονηση δουλευει κανονικα. Επισης το ξυπνητηρι δουλευει παλι μονο η δονηση. Δεν ακουγετε ο ηχος. Οταν το κανω restart ολα δουλευουν καλα παλι. Μετα αναλογα τα κεφια ξεκιναει να κανει τα ιδια. Επισης το ιδιο συμβαινει οταν συνδεω το bluetooth ακουστικο. Ενταση του ηχου κλησης στο τερμα. Και παλι τιποτα. Καμμια φορα σταματανε να δουλευουν και τα τραγουδια οταν προσπαθω να τα παιξω απο το κινιτο. Μου βγαζει σφαλμα οτι υπαρχει προβλημα.

 

Το κινιτο ειναι το Moto x 2nd Generation

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν σε βολεψει το 3C Toolbox.

Αλλιως σε βλεπω να ξαναπερνας την rom,ετσι ισως στρωσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...