Προς το περιεχόμενο

Rx 460 για World of Tanks....Καλή επιλογή;;


teotsiposg4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας θέλω να πάρω μια καρτουλα όσο το δυνατόν πιο φθηνή για το pc μου...κυρίως ασχολουμαι με World of Tanks....τι πιστευετε θα μπορώ να παίζω max graphics τουλάχιστον 60 fps;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας θέλω να πάρω μια καρτουλα όσο το δυνατόν πιο φθηνή για το pc μου...κυρίως ασχολουμαι με World of Tanks....τι πιστευετε θα μπορώ να παίζω max graphics τουλάχιστον 60 fps;;

τι επεξεργαστη εχεις? Νομιζω με 60 θα παιζεις ανετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν i5 6500 8 gb ram hyperx x fury Kai enan ssd OCZ Trion 150 240gb....Αυτό είναι το pc μου.....απλά θέλω την φθηνωτερη κάρτα που θα δώσει τουλάχιστον 60 fps με max graphics....Χωρίς fps drops

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω 470 θα ησουν πιο σιγουρος για τα fps drops, μαζεψε μια 100σταρα ακομα και παρε την 470 να σαι σιγουρος.Εγω παιζω Wot αλλα τα εχω ολα φουλ, δεν ειμαι σιγουρος αν εσυ με φουλ και 460 δεν θα πεφτεις κατω απο 60, ισως να χρειαστει να βλαλεις γρασιδια,καπνους και κατι τετοια. Μη βιαστεις να παρεις καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω 470 θα ησουν πιο σιγουρος για τα fps drops, μαζεψε μια 100σταρα ακομα και παρε την 470 να σαι σιγουρος.Εγω παιζω Wot αλλα τα εχω ολα φουλ, δεν ειμαι σιγουρος αν εσυ με φουλ και 460 δεν θα πεφτεις κατω απο 60, ισως να χρειαστει να βλαλεις γρασιδια,καπνους και κατι τετοια. Μη βιαστεις να παρεις καρτα.

Εγινε φιλε μου....ευχαριστω πολυ...και καλη χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...