Προς το περιεχόμενο

Iός στο blogger;


weissheit

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε συμφορουμίτες, 

αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στο ιστολόγιό μου: όταν πηγαίνω στο πρότυπο για να επεξεργαστώ το html, συμβαίνει κάτι παράξενο, βάζω τον κέρσορα στον χαρακτήρα που θέλω να σβήσω και σβήνεται ο επόμενος. Προσθέτω χαρακτήρα και αντί να μπει στο σημείο που θέλω, διαγράφει τον χαρακτήρα και μπαίνει παραδίπλα. Τέλος πάντων, έβγαλα άκρη κάνοντας τις αλλαγές που ήθελα στο notepad και μετά αντιγραφή-επικόλληση.

 

Πέραν τούτου, παρατήρησα και κάτι άλλο: το ιστολόγιό ...στο έκτο αποτέλεσμα της πρώτης σελίδας βγάζει μια σελίδα που μοιάζει πολύ με τη δική μου αλλά φαίνεται ότι είναι κάτι κακόβουλο. Δεν μπήκα επειδή φοβήθηκα μην κολλήσει κάτι ο υπολογιστής, αλλά πάτησα την επιλογή προσωρινά αποθηκευμένη και όντως επιβεβαιώθηκα. Έψαξα και άλλα ιστολόγια για να δω αν είναι μόνο σε εμένα το "πρόβλημα". Πατώντας "φιλολογική γωνια" βρίσκω ακριβώς το ίδιο στην δεύτερη σελίδα (1ο και 3ο αποτέλεσμα). Τι συμβαίνει; Μας έχουν χακάρει;

 

Το ιστολόγιό μου είναι αυτό: 

Δεν δείχνει να έχει ιό αλλά αντιμετωπίζω θέματα στον χειρισμό, όπως σας έγραψα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε συμφορουμίτες, 

αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα στο ιστολόγιό μου: όταν πηγαίνω στο πρότυπο για να επεξεργαστώ το html, συμβαίνει κάτι παράξενο, βάζω τον κέρσορα στον χαρακτήρα που θέλω να σβήσω και σβήνεται ο επόμενος. Προσθέτω χαρακτήρα και αντί να μπει στο σημείο που θέλω, διαγράφει τον χαρακτήρα και μπαίνει παραδίπλα. Τέλος πάντων, έβγαλα άκρη κάνοντας τις αλλαγές που ήθελα στο notepad και μετά αντιγραφή-επικόλληση.

 

Πέραν τούτου, παρατήρησα και κάτι άλλο: το ιστολόγιό μου έχει τίτλο φιλολογική θεώρηση. Πατώντας στο google "φιλολογικη θεωρηση", στο έκτο αποτέλεσμα της πρώτης σελίδας βγάζει μια σελίδα που μοιάζει πολύ με τη δική μου αλλά φαίνεται ότι είναι κάτι κακόβουλο. Δεν μπήκα επειδή φοβήθηκα μην κολλήσει κάτι ο υπολογιστής, αλλά πάτησα την επιλογή προσωρινά αποθηκευμένη και όντως επιβεβαιώθηκα. Έψαξα και άλλα ιστολόγια για να δω αν είναι μόνο σε εμένα το "πρόβλημα". Πατώντας "φιλολογική γωνια" βρίσκω ακριβώς το ίδιο στην δεύτερη σελίδα (1ο και 3ο αποτέλεσμα). Τι συμβαίνει; Μας έχουν χακάρει;

 

Το ιστολόγιό μου είναι αυτό: 

Δεν δείχνει να έχει ιό αλλά αντιμετωπίζω θέματα στον χειρισμό, όπως σας έγραψα. 

δεν είναι ιός πάτα το ins και θα είσαι οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς το insert; Το πάτησα, γιατί ψάχτηκα λίγο πριν ανοίξω το θέμα και τίποτα. 

 ναι, δεν είναι ιός αντέγραψε των κώδικα σε ένα editor κάνεις τις αλλαγές και μετά αποκοπή και επικόλληση και είσαι ΟΚ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(σχετικα με το αποτελεσμα αναζητησης που αναφερεται παραπανω, λογικα θα αναφερεσαι στο

p

)
 
Αυτος ο Ρωσος που εχει φτιαξει ολα αυτα

https://www.google.gr/#q=site:myagl.xyz

 
να φανταστω για να rankαρει τα βιντεο του;
 
 
edit:
πωπω μιλαμε για φανταστικη δουλεια αυτος ο τυπος

http://gkes-tzin.mt.uxijd.xyz/sitemap.xml
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...