Προς το περιεχόμενο

Smart Wristband


chrisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλή χρονιά!


 


Ψάχνω για Smart Wristband με τα εξής χαρακτηριστικά :


 


1) Αυτονομία πολλών ημερών (πχ από βδομάδα και πάνω)


2) Αυτόματη ενεργοποίηση οθόνης με το γύρισμα του καρπού (να μη χρειάζεται δλδ να πατήσω κουμπί απλά και μόνο για να δω την ώρα)


3) Εμφάνιση ειδοποιήσεων (τουλάχιστον για κλήσεις και μηνύματα και καλό θα ήταν και emails) με υποστηριζόμενη εμφάνιση του contact name με ελληνικούς χαρακτήρες (όσο περισσότερους χαρακτήρες για εμφάνιση χωράει η οθόνη τόσο το καλύτερο).


4) Τιμή μέχρι 25€.


 


Έχει κανείς κάτι να προτείνει;


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και είναι από τα πρώτα που είδα...

Έχει όμως σχετικά μικρή οθόνη, εμφανίζει λίγους χαρακτήρες και η υποστήριξη ελληνικών αν δεις στο φόρουμ που λες είναι ακόμα δυστυχώς προβληματική. Σε άλλους παίζει, σε  άλλους όχι, ενώ πολλοί αντί για ελληνικά βλέπουν ερωτηματικά.

Γι αυτό κοιτάω εναλλακτικές, αλλιώς δε θα το έψαχνα καν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε κοιτάς για smartwatch, αλλά με τόσα λίγα λεφτά αμφιβάλλω εάν θα βρεις κάτι.

Η οθόνη πάντως δείχνει ημερομηνία ώρα. Όσο για το πρόβλημα των ελληνικών είμαι σίγουρος ότι ο maddoctor θα μας δώσει λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και είναι από τα πρώτα που είδα...

Έχει όμως σχετικά μικρή οθόνη, εμφανίζει λίγους χαρακτήρες και η υποστήριξη ελληνικών αν δεις στο φόρουμ που λες είναι ακόμα δυστυχώς προβληματική. Σε άλλους παίζει, σε  άλλους όχι, ενώ πολλοί αντί για ελληνικά βλέπουν ερωτηματικά.

Γι αυτό κοιτάω εναλλακτικές, αλλιώς δε θα το έψαχνα καν!

Εάν μπεις στο itechnews θα δεις ότι βρέθηκε λύση για τα ελληνικά στο Mi band 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω εδώ και μέρες το Mi Band 2 και το έχω λατρέψει.... μου αρέσει που είναι και μικρό... για αυτό που ζητάς είναι ότι πρέπει και σε τιμή απίστευτη.... (προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η υποστήριξη Ελληνικών)

Επεξ/σία από IcemanGr71
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...