Προς το περιεχόμενο

2017: Δυο κονσόλες και μισή ντουζίνα παιχνίδια


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανένα αφιέρωμα σε PC games θα κάνετε? Γιατί ασχολείστε μόνο με consoles? Yπάρχει και η άλλη πλευρά.

μάλλον για τα view και τα σχόλια στα άρθρα.

μην σου πω έχουν μετοχές σε βιομηχανία ποπ κορν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τεχνολογίες κόλπα και στο τέλος όλοι Mame παίζουν

Έλα ντε. Όσο πλησιάζεις στο να μιμηθείς την πραγματικότητα τόσο βλέπεις ότι είναι ακόμη άπιαστο. Το ζουμί είναι στο concept. Ας κάνει κάποιος κανά δυο remake σε classic platforms τύπου wonderboy και  ghost n goblins με γραφικά και ατμόσφαιρα βλέπε INSIDE και UNRAVEL, και βλέπω να γίνεται της....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει αξία να μιλάμε για μια κονσόλα την ώρα που οι φορητές συσκευές όπως τα τάμπλετ έχουν 4πηρυνα γραφικά και παίζουν κυριολεκτικά τα πάντα...

when-your-mom-says-yaass--full.jpg?image

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα αφιέρωμα σε PC games θα κάνετε? Γιατί ασχολείστε μόνο με consoles? Yπάρχει και η άλλη πλευρά.

Εαν θες αρθρα για pc gaming μπες εδω http://www.pcgamer.com/

γιατι απο οτι φαινεται "gaming" για το insomnia ειναι τα 3-4 triple a exclusives και τιποτα αλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει αξία να μιλάμε για μια κονσόλα την ώρα που οι φορητές συσκευές όπως τα τάμπλετ έχουν 4πηρυνα γραφικά και παίζουν κυριολεκτικά τα πάντα...

Σχετικός με την ορολογία και με το άθλημα έτσι;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το Mame ειναι οτι καλυτερο υπάρχει .... αμύθητα τα παιχνίδια αυτής της εποχής ... αληθινά παιχνίδια. Πχ το uncharted και το last guardian τα λάτρεψα. Αλλα όταν βλέπω την καμπινα κατι με πιάνει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορά το άρθρο πάντως, συμφωνώ θα ειναι ενδιαφερον το 2017. Απλα αυτο το upgrade κάθε λιγο και λιγάκι ειναι κάπως κουραστικό για τις κονσόλες. Απο τη μια με ξενερώνει, απο την αλλη μου αρέσει το γεγονός πως εχω την δυνατότητα να αγοράσω ενα pro αν μπορω οικονομικά. Κάθε 2 χρονια κανω ενα mild upgrade στο pc μου, γιατι οχι και στην κονσόλα μου... είδωμεν λοιπόν για το 2017.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη μια με ξενερώνει, απο την αλλη μου αρέσει το γεγονός πως εχω την δυνατότητα να αγοράσω ενα pro αν μπορω οικονομικά. Κάθε 2 χρονια κανω ενα mild upgrade στο pc μου, γιατι οχι και στην κονσόλα μου... είδωμεν λοιπόν για το 2017.

Εμενα με εχει βαλει σε περιεργες σκεψεις το pro. Πολυ περιεργες. Να εξηγηθω...

 

1ον Δεν εχει ουσιαστικη βελτιωση απο το original

Καποια frames παραπανω μονο.

 

2ον Τραβαει το θηριο 21 αμπερ!

 

3ον Σηκωνει θερμοκρασιες, με οτι συνεπαγεται αυτο σε μακροζωια.

 

4ον Θα το κοιταμε σε 5 χρονια και θα γελαμε. Απορωντας γιατι εβγαλε η Sony αυτο το πραγμα, χωρις να βελτιωνει ουσιαστικα τιποτα.

Ηδη τωρα υπαρχει κοσμος που δε διακρινει διαφορες με γυμνο οφθαλμο.

 

Πολυ φοβαμαι οτι θα θυμομαστε το προ ως τη μεγαλυτερη αχρηστη λαμακια που εχει βγαλει ποτε αυτη η εταιρια.

Οπως το 32X της Sega ενα πραγμα.

Θα το δουμε ομως πως θα παει, στο μελλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηδαμινες απαιτησεις, mainstream, δωρεαν και μπορει να το παιξει και ο τελευταιος νουμπας που δεν εχει ξαναπαιξει game στην ζωη του. Που το περιεργο που μαζευει τοσο κοσμο;

 

έχεις μεγάλη πλάκα ρε grandmaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις μεγάλη πλάκα ρε grandmaster

Hardcore f2p moba gamer να φανταστω; Τι αλλο παιζεις; Paladins,  warframe και farmerama; 

441 ωρες εχω στο game btw αυτο δεν σημαινει ομως οτι δεν ειναι μια mainstream παπαρια που μπορει να ξεκινησει και ο τελευταιος νουμπας.

e43ef341ff4445dca66acade4287b11d.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο γραφικά λες κ βλεπεις ταινια και το LoL εχει 100.000.000 κοσμο

Τι σχέση εχουν τα γραφικά με το οτι το λολ εχει 100.000.000,σε πρωτη φαση δεν εχουν ολοι αρκετα δυνατο pc για να παιξουν ΑΑΑ τιτλους ή να τους αγορασουν κιολας,οποτε ειναι λογικο να πανε στη ελαφρυα f2p,competitive λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...