Προς το περιεχόμενο

αγορά κινητου έως 180 ευρώ


james01gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, θα ήθελα τη βοήθειά σας για την αγορά νέου κινητού

 

1) Το ποσό που διαθέτουμε:έως 180 ευρώ (με θήκες και tempered θα βγει στα 200 έτσι και αλλιώς)

 

2) Την χρήση του κινητού (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά): κυρίως για τ/φ, email, πλοήγηση

 

3) Το μέγεθος της οθόνης που θα θέλαμε:;  έως 5,5'

 

4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): αδιάφορο

 

5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; εάν μπορούμε σε αυτή την τιμή ναι

 

6) Μας ενδιαφέρει το Dual SIM;  Απαραίτητα

 

7) Αν ναι, θα προτιμούσαμε να έχει χωριστές θύρες για SD και για τις 2SIM;

 

8) Επιθυμούμε την Ελληνική γλώσσα; όχι απαραίτητα

 

9) Μας ενδιαφέρει η μπάντα 800Mhz για το δίκτυο 4G; Ναι

 

10) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; είχα 2 κινητά windows, αναγκαστικά με βλέπω για android. δεν μπορώ να περιμένω άλλο την ms. 

 

11) Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; να αντέχει μια ημέρα (πρωί έως βράδυ) καθώς έχω αρκετά τ/φ λόγω δουλειάς. δεν παίζω παιχνίδια, αλλά έχω δεδομένα πάντα ανοικτά λόγω email

 

12) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; καλύτερα από Ελλάδα αλλά και από εξωτερικό δεν υπάρχει πρόβλημα

 

13) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης); ΟΧΙ

14) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; καινούργιο μόνο

 

σκεφτόμουν για αυτό http://www.geekbuying.com/item/International-Version-LeTV-LeEco-Le-2-X527-3GB-32GB-Smartphone---Gray-373063.html

 

που έχει την 800 (έχω wind) και μου αρέσει και οπτικά ενώ από κάμερα ελπίζω να έχει καλύτερη από τα redmi pro & note 4(που δεν έχουν και την 800). επίσης έχει ταχυφόρτιση που για εμένα αναπληρώνει την μικρότερη μπαταρία. επίσης επειδή δεν έχω σχεδόν καθόλου επαφή με το android καλό θα ήταν τουλάχιστον σε πρώτη φάση να μην πέσω σε πολλά σκαλίσματα αλλά και το μενού να μην είναι τραγικό.

 

επίσης έχετε ακούσει καλά λόγια για το geekbuying γιατί δεν έχω ξαναγοράσει από Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να σε βοηθησω για την επιλογη του κινητου γιατι δεν κοιταω για dual sim.Αλλα για το geekbuying που αγορασα το redmi 4 pro.

Παρηγγειλα 6 Δεκεμβρη.Το δεμα εφυγε απο Κινα στις 14 Εφτασε Ελλαδα 28 Δεκεμβρη και σημερα το εχω στα χερια μου.Νορμαλ χρονος ειδικα για γιορτες και ασφαλης συσκευασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο geekbuying το insurance +1,5€ το ενεργοποιησατε; Τι κάνει παραπάνω;

Δεν το βαλα.δεν εχω ιδεα τι κανει.Παντως ήρθε σαν συστημενο αν και δωρεαν μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να σε βοηθησω για την επιλογη του κινητου γιατι δεν κοιταω για dual sim.Αλλα για το geekbuying που αγορασα το redmi 4 pro.

Παρηγγειλα 6 Δεκεμβρη.Το δεμα εφυγε απο Κινα στις 14 Εφτασε Ελλαδα 28 Δεκεμβρη και σημερα το εχω στα χερια μου.Νορμαλ χρονος ειδικα για γιορτες και ασφαλης συσκευασια.

 

Απο Ισπανια ή απο ΗΚ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...