Προς το περιεχόμενο

Νεο πληκτρολογιο


fatals

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα είμαι στην αναζήτηση νέου πληκτρολογίου. Budget 30-35€.

 

Θέλω να είναι ΟΣΟ το δυνατόν πιο αθορυβο, και ΑΝ τύχει και φωτιζόμενο (και να μην ειναι δεν εχω θεμα)

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, και μένα με ενδιαφέρει το εν λόγω θέμα. Είχα πάρει πριν ένα διάστημα ένα Turbo-X που μου φάνηκε καλό (κακώς) με 16€ αλλά μάπα. Ίδιο μπάτζετ με τον φίλο, όποιος γνωρίζει κάτι καλό ας προτείνει. Υπάρχει κάτι σε mechanical;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είμαι στην αναζήτηση νέου πληκτρολογίου. Budget 30-35€.

 

Θέλω να είναι ΟΣΟ το δυνατόν πιο αθορυβο, και ΑΝ τύχει και φωτιζόμενο (και να μην ειναι δεν εχω θεμα)

Thanks!

https://www.amazon.co.uk/Microsoft-Wireless-Desktop-Keyboard-Layout/dp/B0055JDLVG/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

combo σε καλή τιμή.

Πολύ άνετο [με πολύ καλό στήριγμα καρπών] και σχεδόν αθόρυβο όπως το θες.

Για τί χρήση το θες όμως; Εγώ π.χ. το είχα αρκετό καιρό στην δουλειά και δεν με κούραζε ούτε με συνεχόμενες ώρες πληκτρολόγησης.

 

Υπάρχουν βέβαια πολλά μοντέλα πληκτρολογίων στο budget σου αλλά ίσως είναι καλύτερα να πας σε ένα κατάστημα να δοκιμάσεις μερικά από κοντά να δεις ποιό σου ταιριάζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως σε ενδιαφερει ενα sharkoon k20 στα 35ευρω? Αλλαξα σε ck104 και το εχω και καθεται. Σιδερενιο με 3 φωτισμους και δεν κανει πολυ θορυβο μιας και δεν ειναι μηχανικο. Αν θες στειλε μου μηνυμα να σου δωσω και αλλες πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε καλό το CK104; Είναι και ένα άλλο απλό της Coolermaster που δίνεται σε Combo και λένε προσομοιάζει κάπως το μηχανικό. Σήμερα που πήγα Πλαίσιο και δοκίμασα μερικά μηχανικά (βέβαια με επώνυμους διακόπτες της Cherry MX) και πραγματικά είναι πολύ ωραία η αίσθηση. Δεν είμαι σίγουρος αν αξίζουν τα 120+ που τα δίνουνε, αλλά είναι ωραία. Το CK104 σαν πιο φθηνό τα άξιζε τα λεφτά του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε καλό το CK104; Είναι και ένα άλλο απλό της Coolermaster που δίνεται σε Combo και λένε προσομοιάζει κάπως το μηχανικό. Σήμερα που πήγα Πλαίσιο και δοκίμασα μερικά μηχανικά (βέβαια με επώνυμους διακόπτες της Cherry MX) και πραγματικά είναι πολύ ωραία η αίσθηση. Δεν είμαι σίγουρος αν αξίζουν τα 120+ που τα δίνουνε, αλλά είναι ωραία. Το CK104 σαν πιο φθηνό τα άξιζε τα λεφτά του;

Φυσικα και τα αξιζει φιλε, μηχανικο πληκτρολογιο με 40ευρω. Το μονο πραγμα ειναι οτι χρησιμοποιει μπλε διακοπτες που ειναι θορυβωδεις αν και εμενα μαρεσει πολυ ο ηχος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...