Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για office σε asus vivobook


xronis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά παίδες. Ελπίζω να είμαι σε σωστό θέμα...παρέλαβα αυτές τις μέρες ένα asus notebook vivobook με windows 10.Γράφει ότι έχει το office δωρεάν για ένα χρόνο. Στην προσπάθειά μου να το ανοίξω, βγάζει επιλογές είτε για αγορά είτε για trial περίοδο. Θέλω τα φώτα σας, είμαι μαθημένος σε windows σπασμένα τόσα χρόνια και τώρα ξαφνικά απέκτησα εργαλείο με γνήσια προϊόντα.

 

Αυτό το office όπως είναι μπορώ να το χρησιμοποιήσω ή θέλει να κάνω κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι όταν είχα πάρει ένα φθηνό ταμπλετάκι με Windows 8.1 με το που άνοιξα την εφαρμογή λήψη Office,έκανα log in με το hotmail μου και έγινε κανονικά η ενεργοποίηση και η λήψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμάμαι όταν είχα πάρει ένα φθηνό ταμπλετάκι με Windows 8.1 με το που άνοιξα την εφαρμογή λήψη Office,έκανα log in με το hotmail μου και έγινε κανονικά η ενεργοποίηση και η λήψη.

 

Αρχικά με βοήθησες...σε ευχαριστώ πολύ! Άλλη μία ερώτηση. Επειδή είναι trial η μορφή του, όταν λήξει η περίοδος, μπορώ να εγκαταστήσω σπασμένα office (οποιαδήποτε) στα γνήσια windows10;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά με βοήθησες...σε ευχαριστώ πολύ! Άλλη μία ερώτηση. Επειδή είναι trial η μορφή του, όταν λήξει η περίοδος, μπορώ να εγκαταστήσω σπασμένα office (οποιαδήποτε) στα γνήσια windows10;

Μπορείς.

Μπορείς επίσης να κατεβάσεις από το store τις mobile εκδόσεις (word mobile, excel mobile..) που ειναι δωρεάν αλλα και περιορισμένες σε δυνατότητες. Τα βασικά τα κανεις άνετα.

Επίσης μπορείς και από το email της Microsoft (hotmail,outlook) να εχεις το office κανονικό και Οχι mobile. Περιορισμένο κι αυτο αλλα αν δεν εχεις πολλές απαιτήσεις ειναι αρκετό.

Και τέλος μπορείς να βάλεις καποια άλλη σουίτα όπως το libreoffice. Διαφορετικό αλλα αρκετά εύκολο και Μα πολλές δυνατότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...