Προς το περιεχόμενο

Survivor ΣΚΑΪ - (ΠΡΟΣΟΧΗ: OXI SPOILERS! 3days ban στους παραβάτες)


arnold94

  

568 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιον παικτη/ες υποστηρίζεις?

    • Γιώργος Αγγελόπουλος
    • Κωσταντίνος Βασάλος
    • Μάριος Ιωαννίδης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • mylo

    4567

  • McNerd

    4242

  • Heybro

    3765

  • g_alkis

    3532

Ότι και να λέμε, άξιζε τα 60-70-80 % τηλεθέαση. Δεν πρόκειται να ξαναδούμε κάτι τέτοιο.

Μας σέρβιραν σε ένα σόου ψυχάκια, σιχάματα, μασχάλη, άχρηστες, μιλφάρα, μισθοφόρο, μάνατζερ ράγκμπι !!! και πάει λέγοντας.

Όποιος και αν τους επέλεξε, δικαιώθηκε απόλυτα. Κάθε χαρακτήρας και καημός.

Και φυσικά ζήσαμε στιγμές 2004, κορύφωση:

 

XANTABAKIS2-682x384.jpg

Εγώ νομίζω από πλευράς επιδόσεων στα αθλήματα έγιναν πολλές πάρα πολύ λάθος επιλογές πχ αδερφές αχρηστογλου Δοβλιατιδου Καλεργη πασχουλας γουιλι Λάουρα Μπο Πασχάλη.

Από πλευράς χαρακτήρων αδιάφοροι για τζερτζελε ήταν αχρηστογλες δοβλιατιδου Καλεργη Βασαλος Πασχουλας Γουίλι Δαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω από πλευράς επιδόσεων στα αθλήματα έγιναν πολλές πάρα πολύ λάθος επιλογές πχ αδερφές αχρηστογλου Δοβλιατιδου Καλεργη πασχουλας γουιλι Λάουρα Μπο Πασχάλη.

Από πλευράς χαρακτήρων αδιάφοροι για τζερτζελε ήταν αχρηστογλες δοβλιατιδου Καλεργη Βασαλος Πασχουλας Γουίλι Δαρα

 

Για την Καλέργη αγωνιστικά κάνεις λάθος κατά την γνώμη μου γιατί είναι αθλήτρια και πιστεύω θα τα πήγαινε καλά, όσο για χαρακτήρα δεν προλάβαμε να την δούμε οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε πως θα είχε εξελιχθεί, στην Ελεονόρα επίσης τα είχε χώσει για χαντακλίκα οπότε κάποιο τζέρτζελο θα τον δημιουργούσε σίγουρα.

Ο Γουίλι ήταν απαράδεκτος αγωνιστικά αλλά για τζέρτζελο θα είχε και αυτός αρκετές στιγμές μιας του το παιζε και ιστορία, ήδη τις 2 βδομάδες που έκατσε τσακώθηκε με 2 διάσημους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν γιατί ανέβηκες τόσο ψηλά!!??

 

Καλό

 

Και κατά δευτερον για τον βασάλο είπα ότι δεν θα παρακολουθήσω! Δεν είπα ότι έχω μεσάνυχτα γενικώς :P

 

Ποιος είπε ότι έχεις μεσάνυχτα; :shock:  Θα με πεθάνεις μ' αυτές τις σουρεαλιστικές απαντήσεις σου, θα με βρουν σαν τον τρίτωνα τανάσκελα d015.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την Καλέργη αγωνιστικά κάνεις λάθος κατά την γνώμη μου γιατί είναι αθλήτρια και πιστεύω θα τα πήγαινε καλά, όσο για χαρακτήρα δεν προλάβαμε να την δούμε οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε πως θα είχε εξελιχθεί, στην Ελεονόρα επίσης τα είχε χώσει για χαντακλίκα οπότε κάποιο τζέρτζελο θα τον δημιουργούσε σίγουρα.

Ο Γουίλι ήταν απαράδεκτος αγωνιστικά αλλά για τζέρτζελο θα είχε και αυτός αρκετές στιγμές μιας του το παιζε και ιστορία, ήδη τις 2 βδομάδες που έκατσε τσακώθηκε με 2 διάσημους.

 

Ήταν αθλήτρια, δεν είναι εδώ και λίγα χρόνια, το έχει εγκαταλείψει το άθλημα, προσπαθεί να γατζωθεί κι αυτή στην τηλεόραση...

καλα παλι θα τη βαλουν με το ζορι μέσα και θα κλαίει για το παιδι της :(

 

Δε νομίζω να είναι τόσο χαζή να μπει η αρχικλικαδόρος, η πρώτη που θα φύγει θα'ναι, μεγάλο καλό έκανε στους μαχητές που αποχώρησε, θα τους είχε βάλει να σφαχτούν μεταξύ τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας σέρβιραν σε ένα σόου ψυχάκια, σιχάματα, μασχάλη, άχρηστες, μιλφάρα, μισθοφόρο, μάνατζερ ράγκμπι !!! 

 

Ένας κι ένας όλοι τους πραγματικά, οι μικροί ήρωες της καθημερινότητάς μας. Μη ξεχάσουμε να αναφέρουμε και τoν Κομφούκιο της Άνω Τούμπας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Παπαδοπουλου δεν ειχα φανταστει ποτε οτι θα ειναι τοσο τρομακτικη αφτιαχτη...

Οπως δεν ειχα φανταστει οτι υπαρχει και τοσο σιχαμενη γυναικα σαν τη Σοφι Μασχαλη.

Προσεξτε, πουτανες εχουμε δει και γνωρισει πολλες ομως η λεξη σιχαμενη με ολη την εννοια νομιζω της ανηκει δικαιωματικα.

 

Οσο για τον Κωνσταντινο τον ντοπα που το μονο που του ελλειψε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ στον Αγ.δομινικο ηταν τα χαπια και οι ενεσεις του και εγω πιστεψα το προφιλ που πλασαρε προς τα εξω του καλου παιδιου και ισως ειναι πραγματι δεν τον ξερουμε, παντως στα προσωπικα του με ολο αυτο το ξεκατινιασμα και το ξεμπροστιασμα που του κανουν (ορθως κατ'εμε) δειχνει τεραστιων διαστασεων μαλακας, απο τους λιγους!

 

Πρωτα πηγαινε με οποια πατσαβουρα του ελεγε ναι και τωρα το παιζει ντιβος και θελει φραγκατες γκομενες της υψηλης κοινωνιας οπως ολα δειχνουν και κανει οτι τις πρωην και τις νυν δεν τις ξερει καν, καβαλησε το καλαμι πιο γρηγορα απο ολους!

 

Δεν ξερω αν τελικα με παρουν στο Survivor 2 (πιο πιθανο να πιασω το τζοκερ), το σιγουρο ειναι οτι να παρακαλατε να μπω γιατι θα τους κανω πουτανα εκει μεσα. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nomands βλέπω είναι κάτι σαν survivor ειδικά στα αγωνίσματα μια παραγωγή της CaracolTV (Κολομβία)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=sdTTAx5WfrE

 

 

Αν τα 2 reality παίζουν την ίδια ώρα και το nomands είναι upscaled θα έχουν την ευκαιρία όσοι τηλεθεατές δεν είναι εξοικειωμένοι να καταλάβουν τι σημαίνει native και τι upscaled.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό

 

 

 

Ποιος είπε ότι έχεις μεσάνυχτα; :shock: Θα με πεθάνεις μ' αυτές τις σουρεαλιστικές απαντήσεις σου, θα με βρουν σαν τον τρίτωνα τανάσκελα d015.gif

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα έσκασα στα γέλια! Τουλάχιστον θα σε βρουν! Δες και το θετικό του πράγματος. :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...