Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το menu σε mobile View.


eleionos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα  σας,  Εχω προβλημα με το Menu σε mobile view .Οταν επιλεγω  ενα submenu item δεν κλεινει το μενου , οπως επισης σε 2 submenu items  δεν κανει scroll στο συγκεκριμενο section , κατι που δεν συμβαινει στο   kontakt.

 

spis ι dag το πρωτο submenu item , arrengementer το δευτερο . To site βρισκεται εδω 

 

Οποιαδηποτε βοηθεια θα ειναι χρησιμη .

 

Καλη χρονια  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To menu στο κινητο ειναι συνεχεια ανοιχτο. "spis ι dag το πρωτο submenu item , arrengementer το δευτερο" αυτα τα 2 δεν εχουν υπομενου. εχεις αλλαξει κατι απο τοτε που εκανες το ποστ;

 

 

Σημ.: Ο ηχος ειναι παρα πολυ ενοχλητικος. Ελπιζω να μην βγει ετσι live :>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι dominotrix  , ετσι οπως ηταν ειναι (Εκανα λαθος στην διατυπωση απο οτι ειδα).

Για τον ηχο δεν ευθυνομαι εγω .Ειναι επιλογη του πελατη. 

Το Menu δουλευει me anchors σε καποιες επιλογες.Και αυτο που γινεται ειναι το εξης .... Οταν επιλεγεις spis i tag σε desktop view δουλευει κανονικα, σε παει ακριβως κατω απο το spis i tag. Στο mobile view δουλευει κανονικα και εκει , αλλα το arrangementer  ειναι πρωτο στο PORTFOLIO ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΕΚΕΙ. .εΓΩ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΘΕΛΩ ΕΝΑ trick να παει λιγο παρακατω, στο spis i tag δηλαδη. Ψαχνω να βρω τροπο αλλα ακομα τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου για να το κανείς αυτό θα πρέπει να το ορίσεις και είναι πολύ εύκολο απλά θα πρέπει να έχει ένα id

δες την εικόνα για να καταλάβεις γιατί δεν κάνει scroll, to spis ι dag, arrengementer δεν είναι submenu άλλα menu 

 

https://giphy.com/gifs/l3vReLFOCAg0Hww7u/fullscreen

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου για να το κανείς αυτό θα πρέπει να το ορίσεις και είναι πολύ εύκολο απλά θα πρέπει να έχει ένα id

δες την εικόνα για να καταλάβεις γιατί δεν κάνει scroll, to spis ι dag, arrengementer δεν είναι submenu άλλα menu 

 

https://giphy.com/gifs/l3vReLFOCAg0Hww7u/fullscreen

Λαθος το διατυπωσα εγω στην αρχη του ποστ.

To menu στο κινητο ειναι συνεχεια ανοιχτο. "spis ι dag το πρωτο submenu item , arrengementer το δευτερο" αυτα τα 2 δεν εχουν υπομενου. εχεις αλλαξει κατι απο τοτε που εκανες το ποστ;

 

 

Σημ.: Ο ηχος ειναι παρα πολυ ενοχλητικος. Ελπιζω να μην βγει ετσι live :>

Λαθος διατυπωση dominotrix. Δικο μου λαθος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...