Προς το περιεχόμενο

Iphone 6s κλείνει στο κρύο


konsiliop992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα φίλε μου το έχω ελέγξει το κινητό μου δεν είναι μέσα σε αυτά που έχουν πρόβλημα. Το ξέρω ότι είναι από το κρύο απλά μου κίνησε το ενδιαφέρον ότι το είχαν πάθει και άλλοι και μόνο κάτοχοι 6s και 6s plus και ρώτησα μπας και ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω

 

Καλα θα κανεις να μιλησεις με την επισημη αντιπροσωπεια γιατι καπου ειχα διαβασει οτι δεν ειναι μονο τα serials που αναφερονται στο site της apple , αλλα υπαρχουν και αλλα serials που εμφανιζουν το προβλημα με την μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θα κανεις να μιλησεις με την επισημη αντιπροσωπεια γιατι καπου ειχα διαβασει οτι δεν ειναι μονο τα serials που αναφερονται στο site της apple , αλλα υπαρχουν και αλλα serials που εμφανιζουν το προβλημα με την μπαταρια.

Οκ αν μου το ξανα εμφανίσει θα απευθυνθώ στην αντιπροσωπία προς το παρών πάντως δεν έχει πρόβλημα και η αυτονομία του είναι πολύ καλή!!

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα είχα το s6 για 6 μήνες δεν λέω όλα του Καλά αλλά ήθελε δύο φορές την μερα φορτισμα ....

Ενω το iphone δεν θελει ε? Πες του Tim οτι δεν ψαρωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω το iphone δεν θελει ε? Πες του Tim οτι δεν ψαρωνω.

Όχι το iphone 6s την μέρα μου την βγάζει άνετα και το 6αρι που είχα μου έβγαζε και δύο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...