Προς το περιεχόμενο

Wifi πρόσβαση πρώτα σε ιστοσελίδα


dimitris212

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

 

θα ήθελα να ρωτήσω πως γίνεται για να πάρει κάποιος Internet από το wifi μου να μπει πρώτα σε μια ιστοσελίδα?

Όπως πχ το έχουν κάποια μαγαζιά ή το mall κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποια θεματα εδω τα οποια ειναι για Facebook like αν ειναι αυτο που ψαχνεις(αναλογως τι ψαχνεις ακριβως)

https://www.google.gr/search?q=wifi+facebook+login+insomnia&sourceid=ie7&rls=com.microsoft:el-GR:IE-Address&ie=&oe=&gfe_rd=cr&ei=1tt0WK29ItOz8weBvYoY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να ρωτησεις και στα αλλα θεματα αμα θες ή αν εχεις βρει κατι που να θες σε αυτα που εχουν προτεινει ή να θες παραπανω Info για κατι που προτειναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω οτι χρειαζεσαι καποιο επιμερους μηχανημα και αρκετες γνωσεις στο θεμα αυτο να το κανεις. Με μικροτικ γινεται που εχω εγω συγκεκριμενα αλλα ειναι μπελας.

 

Ο αλλος τροπος ειναι με proxy αλλα και αυτος μπελας.

 

Αλλος τροπος καποια ειδικα ρουτερς που ειναι για αυτο το σκοπο και με αλλες λειτουργιες βεβαια, αλλα αρκετα ακριβα.

 

Οποιος παντως γνωριζει απλο τροπο που μου διαφευγει ας το ριξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ, αν έχεις καφετέρια και βάλεις proxy μπορείς να αλλάζεις κι όλες τις διαφημίσεις από τις σελίδες και να κονομάς κι από εκεί :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοω οτι χρειαζεσαι καποιο επιμερους μηχανημα και αρκετες γνωσεις στο θεμα αυτο να το κανεις. Με μικροτικ γινεται που εχω εγω συγκεκριμενα αλλα ειναι μπελας.

 

Ο αλλος τροπος ειναι με proxy αλλα και αυτος μπελας.

 

Αλλος τροπος καποια ειδικα ρουτερς που ειναι για αυτο το σκοπο και με αλλες λειτουργιες βεβαια, αλλα αρκετα ακριβα.

 

Οποιος παντως γνωριζει απλο τροπο που μου διαφευγει ας το ριξει :P

ε ναι ο αλλος που το δινει σε ρουτερ ετοιμο θα του ανεβασει την τιμη ακριβως για αυτο το λογο.οτι το δινει ετοιμο

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, θα τις μελετήσω και θα επιστρέψω.

εξαρτατε και τι θες να κανεις παντα.θες απλα να βγαινει μια σελιδα και να βαζει καποιος username/password εκει δηλαδη να εχεις radius?θες να μπαινει μονο κανοντας like στην σελιδα σου στο fb που πολλους τους νευριαζει αυτο ή καποιοι δεν εχουν fb ή απλα να βγαινει μια σελιδα πρωτα και μετα να σε πηγαινει κανοντας κλικ στην σελιδα που εχει ζητησει ο πελατης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αρχικός στόχος ήταν να κάνει στο Like στο facebook αλλά επειδή και μένα με νευριάζει, ο στόχος πλέον είναι να μπαίνει σε ένα site και μετά να σερφάρει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ, αν έχεις καφετέρια και βάλεις proxy μπορείς να αλλάζεις κι όλες τις διαφημίσεις από τις σελίδες και να κονομάς κι από εκεί :-D

απλα καλο ειναι να κανει κατι που θα μπορει να το χειριζεται αυτος

Ο αρχικός στόχος ήταν να κάνει στο Like στο facebook αλλά επειδή και μένα με νευριάζει, ο στόχος πλέον είναι να μπαίνει σε ένα site και μετά να σερφάρει κανονικά.

ναι αυτο μπορει να γινει με proxy αν παιζει ηδη καποιο pc εκειμεσα που θα το κανει και αυτο αλλιως μετα δεν ξερω σε τι ρουτερ μπορεις να πας για να γινει πιο ευκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...