Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά καταστήματα με Μητρικές Πλακέτες Socket 1155 και 4 Slot DDR3?


MariosX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Skroutz-Bestprice-eshop δεν υπάρχουν. Τουλάχιστον σε προσιτή τιμή. Μία βρίσκω στα 192 ευρώ. Και ουτε πρόκειται να βρεις.

 

Στα μεταχειρισμένα ψάξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Ψάχνω να βρω μητρικές πλακέτες με socket 1155 και με 4 Slots DDR3 RAM και να είναι άμεσα διαθέσιμες

 

Γνωρίζετε τίποτα;

 έχει κάποιες στο  stockhouse του e-shop  εάν θες ρίξε μια ματιά επίσης μπορείς να βάλεις και αγγελία (ζήτησης) εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εβαλα αγγελια αλλα το κακο στα μεταχειρισμενα πως θα την τσεκαρω και να σιγουρευτώ οτι ολα θα ειναι ενταξει;

 

Δεν νομιζω ο πωλητης να θελει να κατσει να την τεσταρω για καμια ωρα και επισης αν την παρω και μου παθει κατι την επομενη μερα γιατι καποια πραγματα δεν φαινονται αμεσα δεν θα μπορω να ζητησω τα χρηματα μου πισω/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εβαλα αγγελια αλλα το κακο στα μεταχειρισμενα πως θα την τσεκαρω και να σιγουρευτώ οτι ολα θα ειναι ενταξει;

 

Δεν νομιζω ο πωλητης να θελει να κατσει να την τεσταρω για καμια ωρα και επισης αν την παρω και μου παθει κατι την επομενη μερα γιατι καποια πραγματα δεν φαινονται αμεσα δεν θα μπορω να ζητησω τα χρηματα μου πισω/

αλλιώς πουλάς επεξεργαστή και παίρνεις μητρική και καινούριο επεξεργαστή σε άλλο socket (1150-1151) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εβαλα αγγελια αλλα το κακο στα μεταχειρισμενα πως θα την τσεκαρω και να σιγουρευτώ οτι ολα θα ειναι ενταξει;

 

Δεν νομιζω ο πωλητης να θελει να κατσει να την τεσταρω για καμια ωρα και επισης αν την παρω και μου παθει κατι την επομενη μερα γιατι καποια πραγματα δεν φαινονται αμεσα δεν θα μπορω να ζητησω τα χρηματα μου πισω/

Αγοράζεις από πωλητή με αρκετές αξιολογήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα αγγελια αλλα το κακο στα μεταχειρισμενα πως θα την τσεκαρω και να σιγουρευτώ οτι ολα θα ειναι ενταξει;

 

Δεν νομιζω ο πωλητης να θελει να κατσει να την τεσταρω για καμια ωρα και επισης αν την παρω και μου παθει κατι την επομενη μερα γιατι καποια πραγματα δεν φαινονται αμεσα δεν θα μπορω να ζητησω τα χρηματα μου πισω/

Εμένα αν μου έλεγες να τεσταρεις μία ώρα θα γελούσα ;)

Οι σωστοί πωλητές ξέρουν τι δίνουν πάντως.

Προσωπικά αγοράζω και εγώ αν δω κάτι καλό και μου κάνει το κλικ.

Μία φορά που δεν πρόσεξα οκ την πάτησα αλλά εκεί φταίω εγώ, ο άλλος την δουλειά του έκανε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...