Προς το περιεχόμενο

αγορα μηνανικου πληκτρολογιου


koularasss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας , με το νεο ετος ειπα να αγορασω και καινουριο μηχανικο πληκτρολογιο . Σκεφτομουν αν μπορουσα να βρω κατι που να μην ξεπερναει το 60αρι . Προτιμω να ειναι βολικο και να εχει φωτιζομενα πληκτρα ( γιατι πολλες φορες ειμαι με κλειστο φως οταν παιζω και αν γινεται κοκκινο γιατι μου ειναι πιο ελαφρυ στο ματι ) παρα να ειναι κανα διαστημικο σουπερ ουαου . Η χρηση gaming κατα κυριο λογο. 

 

Ευχαριστω πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν αντέχεις το θόρυβο

http://safesales.gr/product_info.php?products_id=1438

Στα χρήματα αυτά δεν νομίζω να βρείς κάτι καλύτερο και άν το πάρεις απο έξω γλιτώνεις μερικά ευρώ ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά το πάρεις από το gearbest να είσαι εξοπλισμένος με μπόλικη υπομονή γιατί μπορεί να τύχει να κάνει και 2 μήνες μέχρι να σου έρθει.. Πχ σε παραγγελία από 18 Νοεμβρίου μόλις χτες μπήκε στην Ελλάδα το δέμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά το πάρεις από το gearbest να είσαι εξοπλισμένος με μπόλικη υπομονή γιατί μπορεί να τύχει να κάνει και 2 μήνες μέχρι να σου έρθει.. Πχ σε παραγγελία από 18 Νοεμβρίου μόλις χτες μπήκε στην Ελλάδα το δέμα..

 

Ακριβως, και εγψ ειχα παραγγειλει απο gearbest και δεν ηρθε ποτε. Βεβαια μου κανανε refund. Αν θες να το παρεις απο εκει, καλυτερα πληρωσε με paypal και οχι πιστωτικη. Ο λογος οτι με paypal μπορεις να ζητησεις refund μεχρι 6 μηνες μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...