Προς το περιεχόμενο

Ντεμπούτο για το HTC U Play που έχει οθόνη 5,2 ιντσών 1080p


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοείς άσχετος? Τα παραπάνω φαντάζουν κατάθεση ψυχής. Αρνούμαι να δεχτώ τον αυθαίρετο αυτοπροσδιορισμο σου.

προφανως και δεν ειναι καταθεση ψυχης .. ειναι η γνωμη μου για ενα προιον ,,,.. το ασχετος το λεω απο μονος μου μιας και εδω μεσα σχεδον παντα οποιος δεν συμφωνει με τον αλλον προσπαθει να τον βγαλει τρελο και ασχετο με ειρωνειες και τρολ ... επισης θα ηθελα να πω οτι καθε χρονο περνανε απο τα χερια μου σχεοδον ολες οι ναυαρχιδες ολων των εταιρειών apple samsung lg huawei htc και τελικα η καταληξη ειναι να μενει ως κυρια συσκευη μου ενα htc και το καταπληκτικό sense...

 

οποτε μαλλον και τα γουστα μου ειναι περιεργα η ειμαι πολυ ασχετος...επισης πολυ αμφιβαλω εαν ολοι αυτοι που μιλανε για χαλια συσκευες εχουν πιασει ποτε HTC ... σιγουρα βεβαια η εταιρεια στερείται στρατιγικης μαρκετινκ και σε καποια πραγματα φαινεται ασόβαρη  δεν μπορω να πω κατι αλλο πανω σε αυτο  .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φορουμ. Μπορω να προσθέσω και εγω καποιες λεπτομέρειες περι συσκευων; 2600mAh εχει και το motorola moto z και εχει μια χαρα αυτονομία. Επισης η Motorola ανακοίνωσε πρωτο το moto z και moto z force με αφαίρεση του headphone jack και οχι η apple.(λιγο ψαξιμο στις ημερομηνίες κυκλοφορίας θα σας πείσει)! Το htc 10 προσθεσε το "boom sound" να παιζει το ακουστικο τα ψηλα και το ηχειο απο κατω τα χαμηλά. Το εκανε και η apple στο 7,7plus. Τελος θα συμφωνήσω με τον φίλο redcom7 οτι οποιος εχει δουλεψει htc δύσκολα ξεκολλάει. Δεν θελω να προσβαλω κανεναν. Απλα καταθετω την δικη μου γνώμη. ✌️

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στο φορουμ. Μπορω να προσθέσω και εγω καποιες λεπτομέρειες περι συσκευων; 2600mAh εχει και το motorola moto z και εχει μια χαρα αυτονομία. Επισης η Motorola ανακοίνωσε πρωτο το moto z και moto z force με αφαίρεση του headphone jack και οχι η apple.(λιγο ψαξιμο στις ημερομηνίες κυκλοφορίας θα σας πείσει)! Το htc 10 προσθεσε το "boom sound" να παιζει το ακουστικο τα ψηλα και το ηχειο απο κατω τα χαμηλά. Το εκανε και η apple στο 7,7plus. Τελος θα συμφωνήσω με τον φίλο redcom7 οτι οποιος εχει δουλεψει htc δύσκολα ξεκολλάει. Δεν θελω να προσβαλω κανεναν. Απλα καταθετω την δικη μου γνώμη. ✌️

Το θέμα δεν είναι ποιος το έκανε πρώτος δυστηχώς. Γιατί όντως το έκανε η μοτορολα, αλλα δεν εννοιαξε κανέναν. Η αππλ ειναι αυτή που επιρεάζει την αγορά με τις επιλογές της περισσότερο απόλους, γι αυτό και την αφαίρεση του jack σε καινούρια κινητα την ρίχνουν σε αυτήν. μετά για την μπαταρία ειναι το πώς θα κάνει χρήση η κάθε εταιρία. ας έβαζε 3000 για να κρατούσε 2 μέρες γεμάτες αν εχουν  κάνει τόσο καλή δουλειά με την μπαταρία. δεν θα πείραζε κανένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπερα προσωπικη μου αποψη ειναι οτι η HTC ανοικει μονο στους επαγγελματιες που ξερουν τι ακριβως θελουν. Που δεν θελουν Apple iPhone και Samsung. Αλλωστε το λογισμικο της HTC ναι ειναι βασισμενο στο Android Vanilia Stock αλλα με καποιες ευχαριστες τροποποιησεις γι αυτο και την HTC δεν την ξερει πολυς κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...