Προς το περιεχόμενο

Επιστροφη ηχου σε headset


chris_g92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχω παρει τα hyper-x clound 2, πολύ καλα ακουστικα αλλα εχουν παρα πολυ ηχομονωση με αποτελεσμα οταν μιλαω σε παιχνιδια με φιλους να μην ακουω την φωνη μου. Υπαρχει η δυνατοτητα να μπορεσω να επιστρεφω την φωνη μου στα ηχεια του ωστε να μπορω να με ακουω ? 
Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν καταλαβαινω γιατι θες να ακους τον εαυτο σου, μπορεις να ενεργοποιησεις το "Listen to this device" οπως φαινεται παρακατω, ωστε να σε ακους απο τα ακουστικα σου.....

 

EMLmWKC.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν καταλαβαινω γιατι θες να ακους τον εαυτο σου, μπορεις να ενεργοποιησεις το "Listen to this device" οπως φαινεται παρακατω, ωστε να σε ακους απο τα ακουστικα σου.....

 

EMLmWKC.png

θελω να ακουω τον εαυτο μου γιατι φωναζω πολυ δυνατα οσο δεν ακουω την φωνη μου. Σε ευχαριστω παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλα οπως θα μιλουσες σε καποιον που θα ηταν διπλα σου. Νομιζω δεν ειναι δυσκολο να το συνηθισεις.
Το λεω γιατι θα ειναι λιγο κουραστικο να ακους τον εαυτο σου (με ενα τσικ delay, το πολυ 1 sec ) και απο πανω να ακους 2-5 ατομα.

Ή βαλε λιιγο πιο πισω το ενα ακουστικο ωστε να παιρνει αερα το αυτι και να ακους και τους εξωτερικους ηχους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλα οπως θα μιλουσες σε καποιον που θα ηταν διπλα σου. Νομιζω δεν ειναι δυσκολο να το συνηθισεις.

Το λεω γιατι θα ειναι λιγο κουραστικο να ακους τον εαυτο σου (με ενα τσικ delay, το πολυ 1 sec ) και απο πανω να ακους 2-5 ατομα.

true μολις το δοκιμασα και δεν παλευεται εχει delay ο ηχος σε σχεση με οταν μιλας και ειναι εκνευριστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε εχω τα ιδια ακουστικα και ειμαι υπερ ευχαριστημενος. Η αληθεια ειναι οτι οντως σε απομονωνει, αυτο βεβαια ειναι καλο απο  αποψης ηχου αλλα ναι σε αποκοβει απο το περιβαλλον.

 

 Η μονη λυση ειναι να βαλεις τα δευτερα earcups οπου σου εχει μεσα στο κουτι, Αυτα ειναι υφασματινα και περναει ο ηχος αναμεσα τους. Βεβαια σου φενεται οτι ο ηχος δεν εχει τοσο μπασο αλλα οκ. Τα βαζεις και το βλεπεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...