Προς το περιεχόμενο

Tablet με υποστήριξη usb otg


cantonas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,είμαι σε αναζήτηση tablet με budget γύρω στα 150€ αλλά με την βασική προϋπόθεση,να μπορώ να το χρησιμοποιώ για να μεταφέρω αρχεία από κάρτες μνήμης (φωτο/κάμερας) σε εξωτερικό σκληρό.

Usb θύρα βέβαια χλωμό το βλέπω να υπάρχει σε tablet,οπότε ψάχνω δοκιμασμένη λύση με usb otg.

Υπάρχουν αξιόπιστες επιλογές;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,είμαι σε αναζήτηση tablet με budget γύρω στα 150€ αλλά με την βασική προϋπόθεση,να μπορώ να το χρησιμοποιώ για να μεταφέρω αρχεία από κάρτες μνήμης (φωτο/κάμερας) σε εξωτερικό σκληρό.

Usb θύρα βέβαια χλωμό το βλέπω να υπάρχει σε tablet,οπότε ψάχνω δοκιμασμένη λύση με usb otg.

Υπάρχουν αξιόπιστες επιλογές;

https://www.skroutz.gr/s/6229376/ONDA-V820w-8-32GB.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ....αλλά δεν θα πήγαινα πάλι σε onda,έχω το v975m αν και δουλεύει ακόμα  :-D

Θα ήθελα κάτι σε 10" και καλύτερη οθόνη-ποιότητα κατασκευής.

Από ότι διαβάζω και το συγκεκριμένο έχει τα προβλήματα του με τις εισόδους των θυρών του και με το σήμα του wifi,παιδικές ασθένειες ίσως από την εποχή του δικού μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ....αλλά δεν θα πήγαινα πάλι σε onda,έχω το v975m αν και δουλεύει ακόμα :-D

Θα ήθελα κάτι σε 10" και καλύτερη οθόνη-ποιότητα κατασκευής.

Από ότι διαβάζω και το συγκεκριμένο έχει τα προβλήματα του με τις εισόδους των θυρών του και με το σήμα του wifi,παιδικές ασθένειες ίσως από την εποχή του δικού μου.

https://www.skroutz.gr/s/7900234/Lenovo-Miix-300-10-10-1-WiFi-32GB.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον αυτό και εντός μπάτζετ.Η ανάλυση της οθόνης μου τα χαλάει λίγο αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

Θα πάω να το δω κι από κοντά, ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρον αυτό και εντός μπάτζετ.Η ανάλυση της οθόνης μου τα χαλάει λίγο αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

Θα πάω να το δω κι από κοντά, ευχαριστώ!

Δεν ειναι πολλα(+20)το εχει ο Κωστοβολος Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...