Προς το περιεχόμενο

Virus in utorrent?


nikos1998Gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια καλη χρονια να εχετε!

Εχω ενα λαπτοπ με συστημα Windows 8.1 και με antivirus Eset οταν το εκανα install μου εβγαλε κατι επιλογες για τις ανεπιθυμητες εφαρμογες και τα εβαλα σε on ολα μετα λοιπον εγκατεστησα το utorrent ενα βημα πριν το install το βρηκε το antivius και μου ελεγε πως μπορει να βλαψει τον υπολογιστη μου και τετοια μετα το εσβησα και πηγα για scan οπως βλεπετε στην εικονα 2 σε κατι φακελους δεν μπορει να μπει αν και εχω μπει ως admin συνεχιζει και δεν τα ανοιγει για καποιο λογο....

Βγαζει το ιδιο παραθυρο ξανα και ξανα οπως βλεπετε και στις εικονες τι να κανω?απο φορματ κατασταση ερχομαι...

:unsure:  :unsure:

Ευχαριστω με εκτιμηση ΝΙκος!

post-397681-0-51765400-1484513529_thumb.png

post-397681-0-28285900-1484513545_thumb.png

post-397681-0-46120800-1484513662_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έβαλες την τελευταία έκδοση παράτα το και βάλε την 2.2.1 και από τα settings κόψε τελείως τις ενημερώσεις.

Μη σε "ξινίζει" το ότι είναι παλιά έκδοση. Αυτή χρησιμοποιούν οι περισσότεροι και είναι από τις "αποδεκτές" εκδόσεις από πολλούς prive servers.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι στο crack και κατά το πόσο το εμπιστεύεσαι. Από εκεί και πέρα οι διαφορές με τις free εκδόσεις είναι ότι δεν έχουν διαφημίσεις, συνεργάζονται με το antivirus και έχουν customer support. Αν γουστάρεις να πληρώσεις για να στηρίξεις τον client έχει καλώς. Αν θέλεις τζαμπέ το διακινδυνεύεις με το crack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...