Προς το περιεχόμενο

vernee Apollo lite or P9 lite


normal40

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι στο apollo γιατί όπως και να το κάνουμε άλλη αξιοπιστία εμπνέει η Huawei άλλη Vernee. Δεν θα εμπιστευόμουν έτσι εύκολα στην Vernee τα λεφτα μου αν ήμουν στη θέση σου. Και κάτι τελευταίο για την vernee και την αξιοπιστία. Η εταιρία έκανε ένα σοβαρό λάθος διαφήμιζε το Thor ότι έχει quick charge και στην ουσία δεν είχε. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να διαπιστώσει μετέπειτα το λάθος και για να μην χαλάσει το μικρό όνομα που έχει στην Άπω ανατολή έστειλε σε όλους τους κατόχους vernee μια θήκη

Δες και το Xiaomi redmi note 3 pro που εχει και υποστηριξει απο την Info Quest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στο apollo γιατί όπως και να το κάνουμε άλλη αξιοπιστία εμπνέει η Huawei άλλη Vernee. Δεν θα εμπιστευόμουν έτσι εύκολα στην Vernee τα λεφτα μου αν ήμουν στη θέση σου. Και κάτι τελευταίο για την vernee και την αξιοπιστία. Η εταιρία έκανε ένα σοβαρό λάθος διαφήμιζε το Thor ότι έχει quick charge και στην ουσία δεν είχε. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να διαπιστώσει μετέπειτα το λάθος και για να μην χαλάσει το μικρό όνομα που έχει στην Άπω ανατολή έστειλε σε όλους τους κατόχους vernee μια θήκη

Δες και το Xiaomi redmi note 3 pro που εχει και υποστηριξει απο την Info Quest

Δεν θέλω να δω κάτι άλλο γιατί είναι ανταλλαγή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεσαι για γενική χρήση με βασικές εφαρμογές (Facebook, Viber, Instagram, κτλ.) και όχι για το τελευταίο παιχνίδι, προτείνω Xiaomi Redmi 3s (16GB).

 

Αν ενδιαφέρεσαι για τη μπάντα 800MHz 4G LTE (Wind), κοίταξε τα Motorola Moto G4 Dual (16GB) και Huawei Honor 7 Lite Fingerprint (16GB).

Η Vernee είναι αναξιόπιστη όσο δεν συμπεριλαμβάνεται στο GSMArena.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ενδιαφέρεσαι για γενική χρήση με βασικές εφαρμογές (Facebook, Viber, Instagram, κτλ.) και όχι για το τελευταίο παιχνίδι, προτείνω Xiaomi Redmi 3s (16GB).

 

Αν ενδιαφέρεσαι για τη μπάντα 800MHz 4G LTE (Wind), κοίταξε τα Motorola Moto G4 Dual (16GB) και Huawei Honor 7 Lite Fingerprint (16GB).

 

Η Vernee είναι αναξιόπιστη όσο δεν συμπεριλαμβάνεται στο GSMArena.com.

Δεν θέλω να δω για άλλο , είναι ανταλλαγή φίλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να δω κάτι άλλο γιατί είναι ανταλλαγή..

Νομιζω σου απαντησα.

Το Xiaomi το ειπα αν θες να το δεις,δεν ηξερα οτι ειναι ανταλλαγη(δεν το εγραψες)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω σου απαντησα.

Το Xiaomi το ειπα αν θες να το δεις,δεν ηξερα οτι ειναι ανταλλαγη(δεν το εγραψες)

τα ξερω τα xiaomi φιλος its ok....απλα λεω να δωσω το p9 lite για τον κινεζο,εφοσον δεν αξιζει αστο ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...