Προς το περιεχόμενο

αναβάθμιση 300 ευρώ


TagaRamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταίες ερωτήσεις για να προχωρήσω στην αγορά την κάρτα την έχω μια 2 και κάτι χρόνια έχω κουτιά αποδείξεις κλπ μπορώ να την δώσω ένα 60

Sheogorath ποιες είναι διάφορες των δύο καρτών που μου πρότεινες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταίες ερωτήσεις για να προχωρήσω στην αγορά την κάρτα την έχω μια 2 και κάτι χρόνια έχω κουτιά αποδείξεις κλπ μπορώ να την δώσω ένα 60

Sheogorath ποιες είναι διάφορες των δύο καρτών που μου πρότεινες

filos idalos des edw to pc poy dinei o fillos einai οτι πρεπει γ σενα   http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/fullpc/819266-skylake-%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CE%B5%CF%82-gaming-pc-ultra-portable/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή του ζήτησα να το στείλει χωρίς ssd στα 300 αλλά με μια πρόχειρη πρόσθεση που έκανα με τις τιμές του πλαίσιο που ξέρουμε ότι είναι λίγο τσιμπημένες μου φαίνεται λίγο υπερτιμημένο αν εκλαβουμε υπόψη μας ότι είναι μετάχ. Πέρα από την τιμή θα κάνει καλύτερα την δουλειά μου από τι η παραπάνω σύνθεση?


Χωρίς την κάρτα και τον ssd η σύνθεση στοιχίζει 250 με τιμες πλαισιο πόσο κοστολογειται η 650?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή του ζήτησα να το στείλει χωρίς ssd στα 300 αλλά με μια πρόχειρη πρόσθεση που έκανα με τις τιμές του πλαίσιο που ξέρουμε ότι είναι λίγο τσιμπημένες μου φαίνεται λίγο υπερτιμημένο αν εκλαβουμε υπόψη μας ότι είναι μετάχ. Πέρα από την τιμή θα κάνει καλύτερα την δουλειά μου από τι η παραπάνω σύνθεση?

Χωρίς την κάρτα και τον ssd η σύνθεση στοιχίζει 250 με τιμες πλαισιο πόσο κοστολογειται η 650?

Kανα 40άρι.

 

Δεν αξιζει αυτή η σύνθεση. Πήγαινε στην καινούρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάτι τέτοιο κατάλαβα και εγώ όπως φαίνεται εκεί θα καταλήξω από ότι κατάλαβα δεν συμφέρουν πολλού τα μεταχειρισμενα ολόκληρα συστήματα

Σε αυτό το video παίζει gta με 40-50fps αλλά τα έχει όλα high ultra εγώ θα μπορώ να παίζω με 60 σε low-medium καινούργια παιχνίδια. Στο μέλλον θα μπορέσω να κάνω κάποια αναβάθμιση ή σε2-3 χρόνια θα πρέπει να αλλάξω πάλι όλο το σύστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορείς άνετα να κάνεις αναβάθμιση.

 

Αν θες δώσε λίγα παραπάνω για την B150 Pro4 που έχει περισσότερα σλοτ ραμ. Αλλά δεν είναι αναγκαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάτι τέτοιο κατάλαβα και εγώ όπως φαίνεται εκεί θα καταλήξω από ότι κατάλαβα δεν συμφέρουν πολλού τα μεταχειρισμενα ολόκληρα συστήματα

Σε αυτό το video παίζει gta με 40-50fps αλλά τα έχει όλα high ultra εγώ θα μπορώ να παίζω με 60 σε low-medium καινούργια παιχνίδια. Στο μέλλον θα μπορέσω να κάνω κάποια αναβάθμιση ή σε2-3 χρόνια θα πρέπει να αλλάξω πάλι όλο το σύστημα?

https://youtu.be/dZRxUEssaGo

ιδααλος αν θες δες σε αυτα τ λεφτά κ την 1050 κ αυτί εξίσου καλή κάρτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...