Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με στικάκι!


Antonis25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Καταρχήν δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό topic και ζητώ συγνώμη αν γράφω το συγκεκριμένο θέμα σε λάθος μέρος..

Πριν από ένα περίπου μήνα αγόρασα ένα στικάκι μάρκας Sandisk(Cruzer blade 16gb)

Αφού το χρησιμοποίησα ελάχιστα φορτώνοντας 5-6 ταινίες συνολικά και διαγράφοντας τες αργότερα το είχα παρατημένο για καμιά δεκαριά μέρες επάνω στο pc..

Σήμερα θυμήθηκα ότι υπήρχε μια ταινία η οποία δεν είχα δει και έτσι το τοποθέτησα στην τηλεόραση ώστε να δω την ταινία..

Καμία ανταπόκριση από την tv..Το έφερα και το έβαλα πάνω στο pc να δω τι γίνετε

Αφού προσπάθησα να το ανοίξω αρκετές φορές μου έβγαλε 3 διαφορετικά προβλήματα

Μια μου γράφει ''The drive or network connection that the shortcut ''shortcut to removable disk(F).Ink''refers to is unavailable.''

Άλλη φορά μου βγάζει ''Τhe disk in drive F is not formatted Do you want to format it now?''

Πατάω yes και μου λέει ''Τhe disk in drive F cannot be formatted''

Εκτός απο 2-3 φορές που μου έβγαλε ένα πινακάκι ώστε να το κάνω format αλλά όταν πάτησα

start μου έβγαλε το ίδιο ''The disk in Drive F cannot be formatted''

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ώστε να μην καταλήξει στα σκουπίδια το στικάκι ας το κάνει παρακαλώ!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Αφού δεν έχεις αρχεία μέσα και είναι καινούριο, πίσω στο μαγαζί αγοράς. Μην το κουράζεις, κατα την γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Καταρχήν δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό topic και ζητώ συγνώμη αν γράφω το συγκεκριμένο θέμα σε λάθος μέρος..

Πριν από ένα περίπου μήνα αγόρασα ένα στικάκι μάρκας Sandisk(Cruzer blade 16gb)

Αφού το χρησιμοποίησα ελάχιστα φορτώνοντας 5-6 ταινίες συνολικά και διαγράφοντας τες αργότερα το είχα παρατημένο για καμιά δεκαριά μέρες επάνω στο pc..

Σήμερα θυμήθηκα ότι υπήρχε μια ταινία η οποία δεν είχα δει και έτσι το τοποθέτησα στην τηλεόραση ώστε να δω την ταινία..

Καμία ανταπόκριση από την tv..Το έφερα και το έβαλα πάνω στο pc να δω τι γίνετε

Αφού προσπάθησα να το ανοίξω αρκετές φορές μου έβγαλε 3 διαφορετικά προβλήματα

Μια μου γράφει ''The drive or network connection that the shortcut ''shortcut to removable disk(F).Ink''refers to is unavailable.''

Άλλη φορά μου βγάζει ''Τhe disk in drive F is not formatted Do you want to format it now?''

Πατάω yes και μου λέει ''Τhe disk in drive F cannot be formatted''

Εκτός απο 2-3 φορές που μου έβγαλε ένα πινακάκι ώστε να το κάνω format αλλά όταν πάτησα

start μου έβγαλε το ίδιο ''The disk in Drive F cannot be formatted''

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ώστε να μην καταλήξει στα σκουπίδια το στικάκι ας το κάνει παρακαλώ!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

πολλα προβλημματα αυτα τα sandisk οπως ειπε και ο κυριος ποιο πανω πισω στο μαγαζι, εμενα μου ετυχε το ιδιο με turbo x στικακι 16gb το οποιο χαλασε στους 9 μηνες που ειμουν φανταρος το εβαλα πρωτη φορα πριν φυγω και οταν ηρθα το βρηκα καμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα μάλιστα! 

Δυστυχώς μάλλον βλέπω να το ταίζω στα σκουπίδια διότι δεν έχω κρατήσει καμία απόδειξη η τίποτα τέτοιο..

Που να το φανταστώ οτι θα χαλάσει μετά απο 1 μήνα!

Είχα ένα παρόμοιο το οποίο το χρησιμοποίησα κανά χρόνο και δεν μου είχε βγάλει πρόβλημα..Τουλάχιστον μέχρι να εξαφανιστεί σε μετακόμιση  :-D

Ευχαριστώ πάντως για τις γρήγορες απαντήσεις σας να είστε καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο ποιο μαγαζι ειναι αγορασμενο; μηπως κοπηκε η αποδειξει ονομαστικα και να στην δωσουν αν ειναι, ελα τωρα εμενα με δωσανε αποδειξει απο το 2013 με λιγο ζορι αλλα την βρηκαμε και δεν ηταν και ονομαστικα κιολας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πανε να ρωτησεις αν και δυσκολο μηπως η αποδειξη ειναι κομενη ονομαστικα;  αγορασα κι εγω απο κοτσοβολο προσφατα και ολα τα στοιχεια με τα κρατησε δεν χανεις τιποτα να ρωτησεις πες οτι εχασες την αποδειξη  οχι την πεταξες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...