Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε επίσημο press render του νέου Samsung Galaxy S8;


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδη θέλετε να μου πειτε οτι ολος ο κοσμος είχε ανάγκη μια ψηφιακη βοηθο. Μάλιστα...

Εγώ θέλω να εκτελεί εντολές στα Ελληνικά του τύπου: Κάλεσε τον Γιώργο, πήγαινε με σπίτι, ξύπνα με αύριο το πρωί στις 8 κλπ. Ζητάω πολλά;
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ!!

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 83% ΕΜΠΡΟΣΘΙΑΣ ΟΨΗΣ. ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡΑΚΙ RE ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΟΘΟΝΗ!!! ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΑ BEZELLESS.

ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΔΙΣΚΟ ΣΕ ΜΠΑΡΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ.

ΖΩΑ

 

 

TO IPHONE ΤΡΕΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ IOS ΚΑΙ ΟΧΙ ANDROID. 

ΤΟ IOS ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ C++ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΓΛΩΣΣΑ, ΑΡΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ CPU ΑΡΑ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΗ RAM ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ANDROID ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ JAVA ΥΨΗΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ RAM ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΟΛΑΒΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ. FULL ΜΠΑΚΑΛΙΚΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ

 

 

ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΣΤΟ FORUM ΛΟΙΠΟΝ.

ΑΔΥΝΑΤΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΟΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ GALAXY S8 Ι ΟΧΙ?

 

 

rLpE1.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπρος κούκλα, πίσω πανούκλα!

 

1 βήμα εμπρός, 5 βήματα πίσω. Samsung σύνελθε!

4GB flagship το 2017?

3000mAh 5.8"?

Δακτυλικό αποτύπωμα πίσω?

Οθόνη που μάκρυνε κι άλλο και πλησιάζουμε στο "τηλεκοντρόλ"?

 

Όχι... Κρίμα και φέτος είχα ψηθεί να πάρω "το τέλειο S" μετά την αποτυχία του προηγούμενου...

δλδ θεωρείς το s7 edge αποτυχία σαν κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

patentas11 σχολιάζουμε τα leaks και λέμε την γνώμη μας για αυτά..όταν βγουν official πράγματα τότε θα σχολιάσουμε αυτά.

Φίλε Νικόλα προφανώς όχι όλοι αν διαβάσεις τα σχόλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Νικόλα προφανώς όχι όλοι αν διαβάσεις τα σχόλια.

 

πάντα θα υπ'αρχουν οι haters και οι ¨lovers¨..οπότε δεν μπορεί ΟΛΟΙ να είναι υποκειμενικοί εντελώς.¨)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ έχεις ξημεροβραδιαστεί αξιολογώντας την νέα ψηφιακή βοηθό της Samsung και έφτασες στο συμπέρασμα ότι πρόκειται περί εκτρώματος...Μάλιστα. Να δω τι άλλο θα διαβάσω εδώ μεσά.

Δεν έχω κανένα λόγο να πιστέψω ότι θα είναι αξιόλογο, διότι πολύ απλά δεν έχει υπάρξει αξιόλογο και ποιοτικό λογισμικό δια χειρός Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να εκτελεί εντολές στα Ελληνικά του τύπου: Κάλεσε τον Γιώργο, πήγαινε με σπίτι, ξύπνα με αύριο το πρωί στις 8 κλπ. Ζητάω πολλά;

Η Google το βλέπω να αργεί ακόμα το Google now στα ελληνικα. Πάντως με το τηλέφωνο στα αγγλικά μπορείς να κάνεις αυτά που λες και με το φτηνότερο android. Δύο τρεις εντολές είναι, ακόμα και με τη γλώσσα να έχεις πρόβλημα μπορείς να τις μάθεις παπαγάλια, αλλιώς MLS και καθάρισες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Υπέρυθρες θα έχει;Πως θα αλλάζουμε κανάλια κρυφά πειράζοντας άλλους; :devil: Αν χαλάσει το τηλεκοντρόλ της TV;

 

2)Ραδιόφωνο;Θα πρέπει να πληρώνουμε για MB; :mad:

 

3)Πυξίδα;Πως θα βρίσκουμε τον δρόμο στις εκδρομές; :huh:

 

4)Αποσπώμενη μπαταρία;Οταν χαλάσει θα τρέχουμε στο service;Αν φουσκώσει θα το καταλάβουμε όταν πάρει φωτιά; :mad:

 

5)Micro sd;Αν χαλάσει η συσκευή θα ψάχνουμε τρόπους για να ανακτήσουμε τα αρχεία;

 

6)Αντοχή σε περίπτωση πεσίματος;Αν πέσει θα το κλαίνε οι 4; :cry: Να του βάλουμε θήκη και tempered glass και να «χαθεί» το design;Η μήπως θα πρέπει να του κάνουμε ασφάλεια λες και είναι αυτοκίνητο;

 

7)Updates;Θα πάρει την 8+9 και μετά μη τον είδατε τον Παναγή; :ph34r: Θα πρέπει να πάρουμε το S9;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...