Προς το περιεχόμενο

γλυκουλης=τι; γυναικες απαντήστε


BAC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν χαθούν οι γυναίκες απο τον πλανήτη και μείνει μόνο μία σίγουρα δεν θα την γ@μήσεις εσύ (μην το πάρεις προσωπικά ούτε εγώ.. θα την γαμ@ει ο ισχυρότερος στα ~4 δις άντρες. Το "ισχυρότερος" γενικά μιλόντας μπορεί να ειναι κάνας κωλόγερος)

Ελευθερη μεταφραση: Αν χαθουν οι γυναικες , αντρες ψαχτε να κρυφτητε!!

Ελα έλα, υπερέβαλα για να δώσω έμφαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές το γλυκούλης αναφέρεται στην εμφάνιση (τύπου Χατζηγιάννη ή Ρουβά για παράδειγμα). Αναλόγως με την γυναίκα μπορεί να είναι θετικό ή αρνητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές το γλυκούλης αναφέρεται στην εμφάνιση (τύπου Χατζηγιάννη ή Ρουβά για παράδειγμα). Αναλόγως με την γυναίκα μπορεί να είναι θετικό ή αρνητικό.

Δε νομίζω ότι ο Ρουβάς με τον Χατζηγιάννη είναι στην ίδια κατηγορία εμφάνισης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκουλα πχ

 

images?q=tbn:ANd9GcTBX_Fq2vqtgIPwxav4Z_k

 

1.jpg

 

post-119922-0-76626500-1485271246.png

άκυρη σύγκριση.... η διαφορά είναι στο ότι ο άντρας και την γλυκούλα θα την πήδαγε σίγουρα (εκτός αν ειναι πολύ δημοφιλής με τις γυναίκες και έχει να φάει αλλά και ακόμη και εκεί δεν θα το έβλεπα 100% απίθανο να συμβεί) Όσο για την δεύτερη φωτό την έχεις δει με μαγιό; δεν ειναι απλά γλυκούλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα βεβαια απο την εξωτερικη εμφανιση , μπορει καποιος να ειναι γλυκουλης στην συμπεριφορα του..

 

....να ας πουμε αυτος

 

 

danny_trejo.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα βεβαια απο την εξωτερικη εμφανιση , μπορει καποιος να ειναι γλυκουλης στην συμπεριφορα του..

 

....να ας πουμε αυτος

 

 

danny_trejo.jpg

 

Αυτή η φατσούλα ήταν και θανατοποινίτης σε κάποια φάση. Έτσι μου έρχεται να τον πάρω και να τον παίξω στα γόνατα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Awwww μπήκα κι εγώ στις γλυκούλες! [πάλι καλά :-D απ'το να ήμουν σε καμιά άλλη κατηγορία που σιχαίνομαι]

Δηλαδή σε ποια άλλη κατηγορία εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Jun ήταν υπερβολικά γλυκούλης στο Hana Yori Dango :ph34r:

Σαν κορίτσι/παιδάκι φαίνεται... θα πρέπει να το ψάξεις αυτό... :P ή να γίνεις δασκάλα να δει κάνας μαθητής άσπρη μέρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ξέρει από Japanese idols ξέρει και ότι αυτό είναι το σύνηθες λουκ/style τους. :P Μην τους συγκρίνεις με τους δυτικούς, έχουν άλλες αντιλήψεις περί ομορφιάς.

 

Υ.Γ Δεν μοιάζει με παιδάκι σίγουρα :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...