Προς το περιεχόμενο

γλυκουλης=τι; γυναικες απαντήστε


BAC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειμαι γυναικα, αλλα προφανεστατα αν στο πει καποια αυτο το πραγμα ειναι χειροτερο κι απο το να σε βαλει friendzone.

Και εγώ που νόμιζα ότι είσαι γυναίκα και χάρηκα μόλις πέταξες τα πλοκάμια σου ΚΑΙ εδώ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι είναι διαφορετικό για την καθεμία. Εγώ θα έλεγα ευαίσθητο, που του αρέσουν χαριτωμένα πράγματα και είναι πολύ ευγενικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ που νόμιζα ότι είσαι γυναίκα και χάρηκα μόλις πέταξες τα πλοκάμια σου ΚΑΙ εδώ!

Οσο γυναικα ειμαι εγω, αλλο τοσο αστειατορας εισαι κι εσυ :lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με είπαν έτσι τις προάλλες και λέω το χάσαμε, αλλά τελικά ήταν αυτό που λέει η πάσκετπολφαν, μην απελπίζεστε.

Το αν είσαι γλυκός ή όχι είναι πολύ άσχετο με το friendzone (γενικά μιλώντας). Δηλαδή δεν είναι κάπως έτσι :

Σας λέμε γλυκούς --> friendzoned

Είναι απλώς friendzoned γιατί δεν μας κάνετε κλικ ή επειδή θεωρούμε ότι θα ήταν καλύτερο να είμαστε μόνο φίλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκουλης= μπορει να εχει baby face δλδ πολυ γλυκα χαρακτηριστικα προσωπου, μπορει να ειναι σχετικα κοντος και αρα πιο cute σε αντιθεση με καποιον ψηλο κ αχαρο, μπορει να ειναι παντα ηπιων τονων και πολυ ευγενικος, μπορει να εκφραζει συχνα την αγαπη του προς τα ζωα και αλλα πολλα...

 

Δλδ αυτος που ειναι γλυκουλης δεν σημαινει οτι αυτοματα θα τον κανουμε και friendzoned! Θεμα γουστου ειναι κι αυτο, σε αλλες αρεσουν περισσοτερο οι αντρες τετοιου τυπου και σε αλλες αυτοι που δειχνουν πιο αλανια κλπ. Υποκειμενικο το ζητημα!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκουλης= μπορει να εχει baby face δλδ πολυ γλυκα χαρακτηριστικα προσωπου, μπορει να ειναι σχετικα κοντος και αρα πιο cute σε αντιθεση με καποιον ψηλο κ αχαρο, μπορει να ειναι παντα ηπιων τονων και πολυ ευγενικος, μπορει να εκφραζει συχνα την αγαπη του προς τα ζωα και αλλα πολλα...

 

Δλδ αυτος που ειναι γλυκουλης δεν σημαινει οτι αυτοματα θα τον κανουμε και friendzoned! Θεμα γουστου ειναι κι αυτο, σε αλλες αρεσουν περισσοτερο οι αντρες τετοιου τυπου και σε αλλες αυτοι που δειχνουν πιο αλανια κλπ. Υποκειμενικο το ζητημα!

To αυτό θα έλεγα και εγώ.

Ανάλογα την γυναίκα που έκανε το σχόλιο και φυσικά τι ηλικία ήταν αυτή(και ο λαμβάνων το κομπλιμέντο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...