Προς το περιεχόμενο

παραβιασμενος λογαριασμος facebook


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα στο face μπαινωβγαίνεις, δεν μένεις μόνιμα συνδεδεμένος. Πώς γίνεται να μην το θυμάσαι το email, αφού και μόνο που το βλέπεις συμπληρωμένο αυτομάτως, σου μένει... :huh:

 

Κατά τ' άλλα, αν είχε καταχωρημένο τον τηλεφωνικό αριθμό της μπορεί να αιτηθεί επαναφορά λογαριασμού.

Που μπαινωβγαίνεις καλέ; μια φορά βάζεις τα στοιχεία στον υπολογιστή και μια στο κινητό και τέρμα.

Λες αυτοί που ούτε "ξέρουν" το μεηλ τους να ξέρουν να καθαρίζουν cookies από browser;

 

Εδώ εγώ ζήτημα να έχω βάλει τα στοιχεία για είσοδο πάνω από 3 φορές στην ίδια συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου δεν βγαζει ακρη γιατι απλα δεν φτιαχνει νεο προφιλ και δεν βαζει τους φιλους της να κανουν αναφορα το παλιο της ωστε να κλεισει;

 

ποσο σημαντικος μπορει να ειναι ενας λογαριασμος στο facebook δηλαδη ωστε να ειναι αναντικαταστατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπαινωβγαίνεις καλέ; μια φορά βάζεις τα στοιχεία στον υπολογιστή και μια στο κινητό και τέρμα.

Λες αυτοί που ούτε "ξέρουν" το μεηλ τους να ξέρουν να καθαρίζουν cookies από browser;

 

Εδώ εγώ ζήτημα να έχω βάλει τα στοιχεία για είσοδο πάνω από 3 φορές στην ίδια συσκευή.

Α δεν το 'βλεπα έτσι, κομπλέ. έκρινα απο 'μένα που πάντα κάνω log in/log out γιατί ποτέ δεν ξέρεις.

 

(μόνο στο insomnia είμαι μόνιμα log in που 'ντάξει, τα πμ δεν είναι και κάτι σπουδαίο-χωρίς παρεξήγηση για το τελευταίο, εννοώ δεν είναι εμπιστευτικού τύπου)

 

ποσο σημαντικος μπορει να ειναι ενας λογαριασμος στο facebook δηλαδη ωστε να ειναι αναντικαταστατος

Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα όταν τον έχεις πολλά χρόνια...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως παλιότερα μου είχε έρθει μήνυμα στο mail για περιέργει χρήση του λογαριασμού στο φβ και αμέσως άλλαξα κωδικούς.

 

Αν παρακολουθουσε το mail λογικά θα είχε δει κάποιο παρόμοιο μήνυμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...