Προς το περιεχόμενο

ανακτηση λογαριασμου freemail


teddyk79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,

εχω εδω και πολλα χρόνια (~19-20) λογαριασμό freemail και δεν θυμαμαι τον κωδικο.Μηπως γνωριζει καποιος τροπο επικοινωνιας με τον admin τους. Θα το παράταγα το θεμα αλλα εχω κανει στα περισσότερα sites εγγραφη με το παραπανω και δεν ξερω απο που να αρχισω. Ηδη στο insomnia ειχα κανει εγγραφη πριν απο χρονια με το παραπάνω email και δεν μπορουσα να συνδεθώ για να γράψω τον πονο μου....  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προσπαθείς να μπεις με κάποιον κωδικό και δεν σου επιτρέπει να κάνεις login στο www.freemail.gr είναι γιατί πρέπει να βάλεις το mail ολόκληρο δηλ: [email protected]  

Αυτό άλλαξε πριν λίγο καιρό γιατί μεταφέρθηκαν σε νέους servers. 

Αλλιώς δοκίμασε να στείλεις μήνυμα στα [email protected] & [email protected] μήπως έχεις κάποια απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μια απο τα ίδια.

Χρησιμοποιούσα για 1 δεκαετία το freemail (μεταξύ άλλων) και δεν θυμαμαι τον κωδικό.
Ειχα στείλει στο webmaster@freemail.gr αλλά δεν έλαβα ποτέ απάντηση.

Αυτο δεν το καταλαβαίνω πάντως, ειναι σαν να διαχειρίζεται απο φαντασματα το freemail, δεν υπάρχει καν επιλογή ανάκτησης/επαναφοράς κωδικού, απαράδεκτο πραγματικά.

Οποια βοήθεια ευπρόσδεκτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, red1 είπε

Μια απο τα ίδια.

Χρησιμοποιούσα για 1 δεκαετία το freemail (μεταξύ άλλων) και δεν θυμαμαι τον κωδικό.
Ειχα στείλει στο webmaster@freemail.gr αλλά δεν έλαβα ποτέ απάντηση.

Αυτο δεν το καταλαβαίνω πάντως, ειναι σαν να διαχειρίζεται απο φαντασματα το freemail, δεν υπάρχει καν επιλογή ανάκτησης/επαναφοράς κωδικού, απαράδεκτο πραγματικά.

Οποια βοήθεια ευπρόσδεκτη

Καλησπέρα. Και εγώ μια από ίδια. Έχω λογαριασμό από τότε που πρωτοξεκίνησε και δεν θυμάμαι τον κωδικό. Στην προσπάθεια επικοινωνία με τους διαχειριστές δεν απάντησε κανείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

εχω και εγω το ιδιο προβλημα εγω ξερω του κωδικους αλλά 5 μέρες είναι κλειδωμένο υπάρχει τρόπος επικοινωνίας με το συγκεκριμένο @freemail.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...