Προς το περιεχόμενο

PC για φοιτητρια


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσό που διαθέτουμε : 400?-500?

Χρήση υπολογιστή : Counter strike GO , Overwatch

Ειδικά προγράμματα που θα χρησιμοποιήσουμε:

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε οθόνη? Αν όχι ποια οθόνη έχουμε και αν σκεφτόμαστε να αγοράσουμε μελλοντικά μια άλλη. Εχει αλλα δε ξερει πια ειναι

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε και πληκτρολόγιο,ηχεία,ποντίκι? ηχεια ναι

Τοποθεσία στην οποία βρισκόμαστε ( για την επιλογή κατάλληλου καταστήματος). Θεσσαλονικη

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα?  Ενα 

Αν επιθυμούμε να συναρμολογηθεί το σύστημα στο κατάστημα(στην περίπτωση που δεν γνωρίζουμε πως να το συναρμολογήσουμε) ή το σύστημα θα στηθεί απο τον ενδιαφερόμενο? Καταστημα

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και πιο . Να εχει τα win7 αλλα να μην τα αγορασει, γινετε?

 

Μια φιλη ερχετε απο γαλλια και θελει ουσιαστικα πισι για δυο παιχνιδια! οτι καλητερο μπορει να παρει για να τα παιζει σε MEDIUM settings μου ειπε! Κεντρικι μοναδα θελει και τα υπολυπα θα τα παρει απο τον ξαδερφο μου ειπε οποτε δε ξερω-ξερει τι θα της δωσει. Επισης το budget δε μου το λεει μιας και την ενδιαφερει να παιζει τα παιχνιδια στο medium οπως ειπα χωρις προβληματα.

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(για τη σύνθεση του cpttonny)+1 σε όλα εκτός του κουτιού, γενικά δε μ' αρέσουν όσα έχουν το τροφοδοτικό πάνω... Θα προτιμούσα το Deepcool D Shield ή το Aerocool QS-240.

 

Σπάνιο, αλλά υπαρκτό φαινόμενο οι gamer κοπέλες... Δε μπορώ βέβαια να τη φανταστώ στο cs go να βρίζει στα ρώσικα :P

 

Edit: Τώρα είδα ότι θέλουμε από ένα κατάστημα, οπότε άκυρο τα κουτάκια που είπα, δεν τα έχει το visionstudio.

By the way, με αυτά τα pc θα τα παίζει σε high settings αυτά τα games.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σπάνιο, αλλά υπαρκτό φαινόμενο οι gamer κοπέλες... Δε μπορώ βέβαια να τη φανταστώ στο cs go να βρίζει στα ρώσικα :P

 

Merd - pitan θα λεει απο τα λιγα γαλλικα που εχω μαθει:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...