Προς το περιεχόμενο

Ενεργοποίηση pc μόνο του


papg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχω ένα θέμα με ένα Pc, όταν κάνω τερματισμό κανονικό όλα καλά, όταν το βάζω σε αναστολή λειτουργίας (δεν βγάζει επιλογή αδρανοποίησης) μετά απο κάποιο διάστημα όχι συγκεκριμένο  ενεργοποιείτε μόνο του, στην οθόνη δεν δίνει σήμα για να δείξει κάτι και μετά απο 15-20 δευτερόλεπτα σβήνει.Στην επόμενη εκκίνηση φορτώνει τα win απο την αρχή.Τί μπορεί να φταίει,Στο bios ότι επιλογή βρήκα για ενεργοποίηση κλπ την έβγαλα εκτός.Απο διαχείριση συσκευών τις κάρτες δικτύου wifi και ενσύρματη τις απενεργοποίησα αλλα πάλι τα ίδια.Έκανα σκανάρισμα για κάναν ιό αλλα δεν βρήκα κάτι, τι μπορεί να είναι;  

Μητρική έχω αυτή  Gigabyte H55M-UD2H, με το τελευταίο bios που δίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 'εχω ssd αν ξέρεις κάποια ρύθμιση με ενδιαφέρει. Εχω κάνει θέμα και στο φόρουμ του adsl και κάνοντας κάποιες αλλαγές στο bios S3 σε S1 μου δίνει επιλογή για αδρανοποίηση που πρίν δεν είχα και έτσι το κάνω αδρανοποίηση αντι για  αναστολή λειτουργίας .Στην αδρανοποίηση δεν ξεκινά μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδρανοποίηση γιατί απαγορεύεται σε ssd απλά κρατά κάποια ακριβά gb.Με αδρανοποίηση δεν υπάρχει πρόβλημα το πρόβλημα το έχει όταν κάνω αναστολή λειτουργίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...