Προς το περιεχόμενο

imdb βαθμολογιες


Πανος999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E φυσικα, αν ολοι συμφωνούσαμε τοτε θα βαζαμε ολοι την ιδια βαθμολογια :)

Πραγματι, αλλα οταν βλεπω αντιστοιχες βαθμολογιες στο Blade Runner και στα fast and furious, κατι σπαει μεσα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι, αλλα οταν βλεπω αντιστοιχες βαθμολογιες στο Blade Runner και στα fast and furious, κατι σπαει μεσα μου.

Τα fast furious τα θεωρεις δηλαδη υπερτιμημενα η υποτιμημενα?6.5 βλεπω τους δινει που ειναι νορμαλ για μια σειρα ταινιων με το ιδιο σεναριο συνεχεια και με ηθοποιους οπως ο βιν ντιζελ.Χρησιμοποιω πολυ καιρο το imdb κυριως πριν δω μια ταινια για να δω αν αξιζει,μια φορα εχω διαφωνησει με βαθμολογια ταινιας(pulp fiction-την θεωρω αθλια) και αυτο λογω γουστου,δεν μαρεσει ο ταραντινο.Δεν εχω βρει ταινια του 3 ναι ειναι για 8(με εξαιρεσεις καποιες παρωδιες που μπαινουν μαζικα φαν και την ψηφιζουν με 1/10) ουτε ταινιες του 9 να ειναι για 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θεωρω σκουπιδια, η βαθμολογια παντως σε καποια φαση ειχε ξεφυγει με 8.+

Κοιταω το imdb για πληροφοριες, σκηνοθετες παραγωγη κτλ, για κριτικες και αναλυσεις κοιταω σελιδες και κινηματογραφοφιλους που εμπιστευομαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως οταν πρωτοβγαινει μια ταινια, ειδικα μπλοκμπαστερ, πρεπει να κοβεις κατι. Μετα αρχιζουν και πεφτουν.

 

Επισης, πολλες παραγωγες εκτος χολιγουντ εχουν ενα εξτραδακι στην βαθμολογια, ειδικα απο συγκεκριμενες χωρες. (Ν.Κορεα, Τουρκια, Ινδια κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...