Προς το περιεχόμενο

[Πολυμηχάνημα] HP Deskjet Ink Advantage 3636 (39,90€) @ plaisio, public [ΤΕΛΟΣ]


SofoS@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον παρήγγειλα πλαίσιο στα 39.90 γιατί σκρουτζ όλα τον είχαν 60+ και μου έκανε εντύπωση. Μια χαρά το μηχάνημα και πολύ όμορφο και εύχρηστο. Και το πλαίσιο εληξε η προσφορά 69.90 τώρα. Αλλά μπορεί να ξανά βάλει προσφορά ίδιο η παρόμοιο μηχάνημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον παρήγγειλα πλαίσιο στα 39.90 γιατί σκρουτζ όλα τον είχαν 60+ και μου έκανε εντύπωση. Μια χαρά το μηχάνημα και πολύ όμορφο και εύχρηστο. Και το πλαίσιο εληξε η προσφορά 69.90 τώρα. Αλλά μπορεί να ξανά βάλει προσφορά ίδιο η παρόμοιο μηχάνημα

 

και εγώ από plaisio 39,90.

΄Για απλή χρήση πολύ καλό.

Super και οι εφαρμογές της Hp για εκτυπωση μέσω wifi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πλέον έχει πράγματι ανέβει η τιμή - το φθηνότερο που βρήκα σήμερα ψάχνοντας παντού είναι 49.00 € στον Κωτσόβολο.

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/printing-consumables/all-in-one/158997-hp-deskjet-ink-advantage-3635

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

να σαι καλά γιατί πίστευα ότι το έχασα.

Μόλις έγινε η παραγγελία  :-D

 

θα λέω ότι κάτι πήρα στο bf του 17 και εγώ  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση, για κάτι λίγο καλύτερο αυτό αξίζει http://www.e-shop.gr/polymixanima-hp-envy-5540-all-in-one-g0v53a-wifi-p-PER.403152 , μετά είδα και αυτό  http://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/canon-pixma-mg3650-eghromo-polymihanima-inkjet-a4/prod7811452pp/ . Ποιό απ τα δυο προτείνετε; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Είμαι σίγουρος ότι υπάρχει πιο πρόσφατο topic για το συγκεκριμένο εκτυπωτή αλλά δεν μπόρεσα να το βρω.

Επειδή ο εκτυπωτής είχε μείνει στη ζελατίνα του από τότε και τελικά έχει 1-2 μήνες που τον δουλεύω τώρα, μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει ότι τα 652

μελάνια λειτουργούν κανονικά; Πήγα στον Κώτσο της περιοχής μου και μου έδωσε το 302 αλλά επειδή μου φάνηκε πανάκριβο (18€) έψαξα στο ίντερνετ και πήρα

τα 652 γνήσια από τον Κωτσο πάλι αλλά μέσω ίντερνετ (μου βγήκε στο 10€ το ένα). Δοκίμασα το 1ο και δεν το αναγνωρίζει, να ανοίξω 2ο ή έκανα πατάτα με λάθος μελάνια;

ΥΓ: Εδώ να πω ότι έχω εκτυπωτή που παίρνει 650 μελάνια και αρκετές φορές έχω πέσει σε περίπτωση να μην μου αναγνωρίζει το μελάνι και να δέχεται το επόμενο (όσα δεν μου τα αναγνωρίζει τα πάω πίσω στο κατάστημα και μου τα αντικαθιστά). Κάτι παρόμοιο γίνεται και με τα 652;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, teoqq είπε

Εδώ να πω ότι έχω εκτυπωτή που παίρνει 650 μελάνια και αρκετές φορές έχω πέσει σε περίπτωση να μην μου αναγνωρίζει το μελάνι και να δέχεται το επόμενο (όσα δεν μου τα αναγνωρίζει τα πάω πίσω στο κατάστημα και μου τα αντικαθιστά). Κάτι παρόμοιο γίνεται και με τα 652;

Τι φάση? Έχω 3 στην οικογένεια που παίρνουν 650 και έναν που παίρνει 652 και ποτέ δε μου χει τύχει κανένας τους να μην αναγνωρίζει μελάνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 ώρες πριν, alkis13 είπε

Ετσι για τις συμπτώσεις, ξανα υπαρχει η "προσφορα" στα 39,9€ https://www.plaisio.gr/hp-inkjet-polimixanima-deskjet-3639_2730413

Εσωσες τους παραβατες της 3ετους νεκραναστασης!!! Saved by alkis!

Ξεστοκαρισμα βεβαια, μιας και βλεπετε απο το τοπικ, ποσο παλιο ειναι, δεν υπαρχει πλεον στο σκρουτζ, στην αγορα. Εχει παιξει στα 44 και 45, επομενως παλι αν και οριακα, μπορει να θεωρηθει προσφορα με βαση το 10%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, hpdra είπε

Τι φάση? Έχω 3 στην οικογένεια που παίρνουν 650 και έναν που παίρνει 652 και ποτέ δε μου χει τύχει κανένας τους να μην αναγνωρίζει μελάνι.

Φίλε μου χωρίς υπερβολή (γι αυτόν που έχω και φοράει τα 650) έχω 1 στα 20 μελάνια που να μην το αναγνωρίζει και αλλάζω σχετικά συχνά καθώς τον έχω σε επαγγελματικό χώρο.

Αύριο θα δοκιμάσω και τα υπόλοιπα 652 σε αυτόν του θέματος για να δω καθώς άνοιξα μόνο το ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...