Προς το περιεχόμενο

περι εαυτου


libe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω αν εχουμε κανενα ψυχολογο εδω μεσα ή γνωστη ψυχολογικων θεματων, να μου πει πως λεγεται το να ξερεις οτι κατι ειναι μ@@@@ και παρολα αυτα να το κανεις....να ξερεις οτι κατι που σκεφτηκες ειναι μ@@@ και παρολα αυτα να το λες...να ξερεις οτι καποιο ατομο σ εχει γραμμενο και παρολα αυτα εσυ να επιμενεις εκει να κερδισεις την συμπαθεια του ενω ξερεις οτι δν σε παει αλλα και ξερεις κ συ παραλληλα οτι δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο ουτε ως προσωπικοτητα ουτε ως ομορφια ουτε ως φιλοτιμο αλλα για αγνωστο λογω επιμενεις...με λιγα λογια πως λεγεται αυτο που γ@@@ καθημερινα τον εαυτο σου χωρις λογο και αιτια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με ολα δοκτορες του γενους...ειδικα με το συνδρομο...grow a pair τι ειναι ρε;

 

που θα βρω ενα αντισταθισμα να ξεφυγω απο αυτο το μοτιβο;γτ ειναι ωραιο να γ@@@ αλλα οχι τον εαυτο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσκολο αδερφε...

Ε τοτε για να μην ειναι επωδινο το καθημερινο μαρτυριο σου, χρησιμοποιησε αυτη τη κρεμα π τελειωνει σε " λινι".

Πλακιτσα κανω.

 

Σταματα να κανεις παρεα με τετοια ατομα, απλα.

Και το να πετας κοτσανες οταν μιλας, καποιοι μπορουν να το θεωρουν μαλ@ΚΙΛ , καποιοι μπορει να τα αστεια και να γελανε αληθινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με ολα δοκτορες του γενους...ειδικα με το συνδρομο...grow a pair τι ειναι ρε;

 

που θα βρω ενα αντισταθισμα να ξεφυγω απο αυτο το μοτιβο;γτ ειναι ωραιο να γ@@@ αλλα οχι τον εαυτο σου

Θα βοηθούσε σιγουρα να παρέθετες κάποιες πληροφορίες για τα γεγονοτα στα οποία αναφερεσαι ούτως ώστε οι πιο έμπειροι από εμάς να σου δωσουμε τις κατάλληλες συμβουλές
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Θυμήθηκα τις εποχές στο σχολείο που με έβαζαν με το ζόρι να διαβάζω Παπανούτσο (Πρακτική Φιλοσοφία), επειδή ήταν στα sos για την έκθεση στις πανελλαδικές! Ολόκληρα κατεβατά για την κατανόηση του "εγώ" του στυλ: "δεν πονάει ΤΟ χέρι μου", αλλά "πονάω ΕΓΩ στο χέρι μου"... 

 

Μετά ανακάλυψα τον Βίλχελμ Ράιχ και βραχυκύκλωσα για πάντα... 

 

#paidika_travmata 

 

:P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...