Προς το περιεχόμενο

Ανυποταξία και Απαλλαγη απο τον Ε.Σ.


eThi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ και εγώ με τους προλαλήσαντες...αν δεν χρειάζεται να πας δεν έχεις λόγο να το κάνεις απλώς για να δεις τη φάση. Τώρα αν σκοπεύεις να γυρίσεις Ελλάδα κάποια στιγμή στο μέλλον και θες να ξεμπερδεύεις για να μην το έχεις μπροστά, αυτό είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

παιδια καλημερα! ηθελα να ρωτησω κ εγω κατι σχετικο. ειμαι ανυποτακτος εσωτερικου κανα 2 χρονια τωρα (ειμαι 30 ετων)  και εχω προβλημα... επαθε ζημια η ταυτοτητα μου και πρεπει να παω να την αλλξω σε καποιο αστυνομικο τμημα... τι θα αντιμετωπισω? εχει καποια κρατηση? γνωριζει καποις σιγουρα? ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα δε θα αντιμετωπισεις

πρεπει πρωτα να σου κανει μηνυση ο στρατολογος για να κινηθουν οι διαδικασιες

κανεις δεν το κανει ομως,περιμενουν ποτε θα πας στη στρατολογια για να σε ενημερωσουν πως να αντιμετωπισεις το θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι στο μυαλο των στρατολογων για να ξερω,αυτη ηταν η πρακτικη παλια

Αν αλλαξε κατι θα το καταλαβεις,αν και αποκλειεται να μην σου ηρθε τιποτα σπιτι,καθως πρωτα σε αναζητουν σε γνωστη διευθυνση (με τηλεφωνο ή αλληλογραφια) μη φανταζεσαι τιποτα περιεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λόγος να είσαι ανυπότακτος εσωτερικού. Κλείσε ραντεβού με ενα δημόσιο νοσοκομείο, δες έναν ψυχίατρο και πές του για την κατάσταση. Θα επικαλεστείς άγχος (που σίγουρα έχεις) και ότι αλλο σε προβληματίζει. Θα σου δώσει μια βεβαίωση και μετά θα πας στην στρατονομεία για τα διαδικαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/ xgol  αυτο θα κανω... αλλωστε εχω καποια θεματα εδω κ χρονια δυστηχως ετσι κ αλλιως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...