Προς το περιεχόμενο

Mugello 2017


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγώνας motogp από κοντά!

 

Μετά από πολλά έτη αναβολών, για πολλούς και διαφόρους λόγους, φέτος θα είμαι παρών με τον κολλητό μου. Δυστυχώς δεν θα πάμε με μηχανές, αλλά αεροπορικώς κλπ. και τις όποιες λεπτομέρειες θα ρυθμίσουμε εν καιρώ.

 

Κάθε βοήθεια, συμβουλή δεκτή κι ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια. Το σκέφτομαι και εγώ με αεροπλάνο πρώτον λόγο έλλειψης χρόνου που θέλω να διαθέσω στην Φλωρεντία που δεν έχω πάει και δεύτερον γιατί τα ακτοπλοϊκά με καμπίνα και μηχανή έχουν πάει στον θεό .

Έχεις ψαχτεί με τιμές,εισιτήρια,ξενοδοχεία κ.λ.π;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισιτήρια έκλεισα από το motogp.com, 122 ευρώ για Σ/Κ για general (-10% μέχρι αύριο). Τώρα για διαμονές κλπ, δεν έψαξα τίποτα γιατί λογικά θα μείνουμε με σκηνή εκεί, ενώ για αεροπορικά είναι νωρίς ακόμα. Θα πάμε είτε Ρώμη κι από κει Φλωρεντία και βλέπουμε είτε κατευθείαν Μπολόνια γιατί Φλωρεντία είναι πανάκριβα!

 

Γενικά, αν κλείσεις από τώρα ξενοδοχείο έχεις φυσιολογική τιμή, αλλά και μανίκι να πας στην πίστα. Αν σε ενδιαφέρει υπάρχει και γραφείο τουρισμού που κάνει εκδρομή, αν θες να πάρεις την μηχανή, κανά 500άρικο όλα, αλλά......αναχώρηση Πέμπτη από Πάτρα ή Ηγουμενίτσα κι επιστροφή μεσημέρι Δευτέρας.

 

Κατά τα άλλα, δεν ξέρω τίποτα!!!!!!!

 

Ελπίζω κάποιο μέλος που να έχει πάει, να μας διαφωτίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...