Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή στο παρελθόν και τα feature phones με το Nokia 3310 [Video]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε για μένα δεν είναι αυτό το κινητό επειδή θέλω και στην δεύτερη backup συσκευη μου ημερολόγιο που να συγχρονίζει με το Google calendar και καλές μουσικές επιδόσεις ... Αλλιώς αν το ήθελα μόνομα για κλήσεις και sms δε θα έλεγα όχι σε αυτή τη συσκευή!

 

Όντως έχει καλύτερο και ιδιαίτερο design σε σχέση με τα άλλα απλά κινητά! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει βρε παιδιά αφού είναι τόσο κινηταρα και τότε ήταν ωραία τα χρόνια εμπρός λοιπόν πεταχτε τα smartphones πάρτε όλοι ένα 3310 και παίξτε με τις προσωψεις...

Ποιος σας εμποδίζει να νιώσετε ξέγνοιαστα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η αυτές οι συσκευές αγαπήθηκαν για μάζευαν κολοτουμπες και δεν χαλούσαν. Να μην αναφέρω ότι ξεχναγαμε να τα φωρτισουμε.

 

Αυτή η καινούρια συσκευή με ανακικλομενα υλικά δεν νομίζω να έχει αυτά τα χαρακτηριστικά ούτε κατά το ήμισυ.

 

Τώρα όσο αναφορά για το αν θα το αγαπήσουν οι 50+ σε ηλικία άνθρωποι κρατάω πολλές επιφυλάξεις γιατί σε τέτοιες ηλικίες δεν νομίζω ότι αυτή η οθόνη σε αυτό το μέγεθος θα τους είναι αρεστή.

 

Το μόνο καλό ; Έχει κουμπιά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλιο 3310 εμεινε για εναν λογο στην ιστορια, για την ανθεκτικοτητα του. Αντε να το ριξεις αυτο. Ευγε NOKIA!!!

έχω ένα lumia 640 και έχει φάει τις κοπανιές και δεν έχει πάθει τίποτα,λίγο η οθόνη άλλαξε χρώμα πάνω αριστερά και έγινε πορτοκαλί και έχει σπάσει λίγο το κάλυμμα αλλά την παλεύει ακόμα,δεν ξέρεις πόσο μπορεί να αντέχει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρχικο 3310 ηταν το πρωτο κινητο τηλεφωνο που ειχα ποτε, ειμουν στον στρατο. Τοτε με καρτα επαιζε πολυ αναπαντητη για να σε καλεσουν. Δεν θελω να νοσταλγησω εκεινη την εποχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακό μάρκετινγκ βασισμένο σε άλλη εποχή απλά και μόνο για να επαναφέρουν την Nokia μετά την ξεφτίλα της Microsoft. Θα προτιμούσα μπαμ με ένα νέο Lilia σε μια εποχή που τα smartphone ανθίζουν.


Lumia *

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3310.... Το επιανα με νερα, λαδια, καθομουν και το ειχα κωλοτσεπη, ειχε μετρησει τα σκαλια μιας πολυκατοικιας ενα προς ενα, το ειχα τραβηξει στον τοιχο (επαιζα με τον φορτιστη γυρω γυρω ενω φορτιζε) και ακομα δουλευε.

 

Τι σημερινα caterpillar και μαλακιες. Το 3310 δεν ηταν κινητο. Μεσο επικοινωνιας για το πεδιο της μαχης ηταν. Να περναει απο πανω τοu το τανκ και μετα να το σηκωνεις και να παιρνεις τηλεφωνο!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...