Προς το περιεχόμενο

Στο Android από σήμερα το Super Mario Run


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άνθρακες ο θησαυρός σε root δεν παίζει θέλει συνεχώς internet και είναι τόσο βλακωδες εύκολο που και ο πατρικ απο το bob σφουγγαρακη βαράει high score.

Θα συνεχίσω με τον drastic emulator.

μια αρπακτη ειναι για να βγαλει λεφτα,κατοχος n3ds + wii u + switch

για να προλαβα τα θηρια ειχα xbox one ,ps4 pro  και θηριο pc.

ως gamer θεωρω την προσπαθεια της nitendo  ως αρπακτη  γιατι προσφερει μηδεν εξελιξη στο gameplay ως port ενος nintendo ds game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί δεν μπορούν να καταλάβουν ότι κάτι που κρατάει συνέχεια δεν έχει αξία. Και ότι έχει αξία δεν μπορείς να το επαναφέρεις. Αλλιώς τι αξία έχει...

 

Κάποια συγκεκριμένα πράγματα, όπως οι βιντεοκασέτες, το Supermario, το Nokia κλπ τα ζήσαμε οι του 80-90 και ήταν μια καλή φάση για αρκετούς.

 

Τα ζήσαμε και τα ευχαριστηθήκαμε. Να έχουμε να θυμόμαστε!

 

Το να τα επαναφέρεις δεν θα κάνεις τον άλλον που τα λάτρεψε τότε να ξανά-ασχοληθεί... ούτε καν! 

 

Οι καλύτερες εμπειρίες/αναμνήσεις δεν είναι κάτι που επαναλαμβάνονται... ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΟΥΝ. και το σημαντικότερο; ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ! αλλιώς καταντάει κάτι βαρετό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε φίλε και εγώ έτσι το ζω μια φορά έφαγα παστίτσιο μια μακαρονάδα κλπ στη ζωή μου. Είχαν αξία και δεν ήταν για πάντα...

Εγκρίνω να καταργηθεί ο Batman o superman o Spider-Man κλπ. Όχι άλλο final fantasy tekken street fighter & mortal kombat.Επίσης όχι άλλο PlayStation το ζήσαμε και αυτό δεν λέει..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη χαζομάρα που απέκλεισαν τις rooted συσκευές. Πάντως στο tablet που το εγκατέστησα, έπαιξα γύρω στη μισή ώρα και το απεγκατέστησα..

Τόσο ωραίο ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλε δωστε 10 € στους developas για να ανοιξουν οι πιστες...δεν ζητανε κατι παραπανω...10 ευρω για ενα παιχνιδι που χτυπας την οθονη του κινητου σου...τι πιο ομορφο :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα λίγο το run

 

Κρίμα, χαμένη ευκαιρία να κάνουν κάτι καλό

 

Τα levels είναι κλασικα Mario που θα μπορούσαν να προσφέρουν πολύ ευχάριστο gameplay, τα γραφικά και οι επιδόσεις καλές αλλά με αυτό τον απαράδεκτο χειρισμό για νήπια δε υπάρχει gameplay..

 

Κρίμα και πάλι κρίμα, θα μπορούσε να έχει χειρισμό με δύο χέρια, τουλάχιστον να πηγαίνεις μπρος/πίσω και ας ήταν το δεξί κουμπί μόνο για άλμα να μην είχες άλλες δυνάμεις (μπάλα φωτιάς πχ, σα το Leo's fortune τεσπά..) και το παιχνίδι θα ήταν άπειρες φορές καλύτερο γιατί θα ήταν παιχνίδι.

 

Τώρα είναι ένα από τα πολλά χαζοπαιχνιδα για τη τουαλέτα

 

Uninstall σε 20'

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά κρίμα η αναμονή... Ένα χτύπημα στην οθόνη και αυτό...

Και είχα στο μυαλό μου ότι θα κάνει πάταγο στυλ pokemon φάση. Ούτε καν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω κατι ατομα εδω που κραζετε τη nintendo και μου το παίζετε και gamers...

Κραζετε γιατι δεν καταλαβατε ποτε την αξια της,που τη λετε και απαρχαιωμενη..

Νταξει δεν μεγαλωσατε με nintendo,κακο του κεφαλιου σας ομως μην λετε τους αλλους ασχετους.

 

Τωρα για το παιχνιδι:

Ειναι φοβερο αλλα χρειαζεται internet το οποιο ειναι λιγο σπαστικο.

Περιμενω τα επομενα updates!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω κατι ατομα εδω που κραζετε τη nintendo και μου το παίζετε και gamers...

Κραζετε γιατι δεν καταλαβατε ποτε την αξια της,που τη λετε και απαρχαιωμενη..

Νταξει δεν μεγαλωσατε με nintendo,κακο του κεφαλιου σας ομως μην λετε τους αλλους ασχετους.

 

Τωρα για το παιχνιδι:

Ειναι φοβερο αλλα χρειαζεται internet το οποιο ειναι λιγο σπαστικο.

Περιμενω τα επομενα updates!!!

 

Τουλάχιστον εγώ δεν κράζω καμιά εταιρεία που αποφάσισε να φέρει πίσω κάποιον θρύλο. Απλά λέω ότι μόνο μια φορά πετυχαίνει κάτι και δεν μπορεί να επαναληφθεί.

 

Αλλιώς τι νόημα θα είχε να βγαίνουν καινούργια πράγματα, θα φέρνανε ξανά τα ίδια πίσω.

 

Λέω ότι όσοι τα ζήσαμε, ελάχιστοι θα τα ξανά δοκιμάσουν αυτά τα παιχνίδια και θα το παρατήσουν σχεδόν αμέσως.

 

Αυτά είναι κυρίως για αυτούς που δεν προλάβανε τις κασέτες (ή το νοκια) ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...