Προς το περιεχόμενο

Βαρέθυκα να βλέπω αγγελίες χωρίς πληροφορίες.


drmanakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ το forum. Πριν απο λίγο ήταν το 10ο κρουσμα που με εκνεύρισε για άλλη μία φορά. Βλέπω συνέχεια αγγελίες χρηστών οι οποίοι λένε .

 

Τίτλος; Iphone 6s
Περιγραφή: Aristo stn pena

Τίτλος:DDr3 4gb

Περιγραφή:Πωλούνται μνήμες.

Στην 2η αγγελία μάληστα επειδή έτυχε να ψάχνω μία 4αρα και έτσι για το γ@μότο αντε λέω να στείλώ να δώ τι θα μου πεί .Στην απλή ερώτηση μου τι χαρακτηριστικά έχει .

Μου απαντάει με υφάκι " Απο λαπτοπ είναι ρε φίλε ,συνήθος 4gb και 1666 είναι " και μένω παγωτο.
Εντάξει, τα πιάσαμε τα λεφτα μας, πάλι καλα για καλή μου τύχη ήταν αυτή που ήθελα και την έδωσε και σε πολύ καλή τιμη.

Στα iphone πάλι αυτό το πράγμα μερικοί. Αλλα το χειρότερο που έχω δεί ήταν σε αγγελίες υπολογηστή.

"Τουμπανο gaming i7" Αυτό ήταν όλο . Δέν χρειάζεται τίποτα , αφού είναι ι7 τελείωσε ,δέν πα να είναι και 1ης γενιάς , έγινε gaming το pc . 
Στα Mac,macbook ο κακός χαμός ,τις περισότερες φορές εσκεμμένα βέβαια μπας και τους στείλει κανείς .

Γενικά όταν βλέπω αγγελία χωρίς πληροφορίες κάτι με πιάνει . Τόσο δύσκολο είναι πιά να γράψεις μία ρημάδα πρόταση , απο το να απαντάς στο κάθε μύνημα ξεχωριστά ?? 

 

Ααααα και κάτι τελευταίο ... ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ περιοχή σας . ΜΙΑ , μόνο ΜΙΑ απλή λεξούλα με σε γλυτώνει απο παρα πολλά άσκοπα μηνύματα .

 

Κατανοώ οτι το site δέν είναι ΧΕ , δέν ζητάω να βάλουν φίλτα και να κανουν την αναζήτηση σωστη μπάς και μας κάνουν την ζωή παραδεισένια. Μερικές πληροφορίες ο ερμος θέλω μόνο να μην χρειάζετε να στέλνει ο κάθε χρήστης άσκοπα μηνύματα που θα μπορούσε να είχε αποφύγει .

Αυτά :) Φιλικά και με πολύ αγάπη. Καλημέρα σας :)

post-283722-0-20016200-1490338702_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πλέον κλασικό ειναι εδω και χρόνια πως οσοι πωλητές είναι απο Αθήνα δεν το γράφουν πουθενα. Λογικά κάποιοι θεωρούν πως αφου ειναι γραμμένη στα Ελληνικά η αγγελία απο Αθήνα θα είναι, οι άνθρωποι απο επαρχία γράφουν σε άλλη γλώσσα.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πλέον κλασικό ειναι εδω και χρόνια πως οσοι πωλητές είναι απο Αθήνα δεν το γράφουν πουθενα. Λογικά κάποιοι θεωρούν πως αφου ειναι γραμμένη στα Ελληνικά η αγγελία απο Αθήνα θα είναι, οι άνθρωποι απο επαρχία γράφουν σε άλλη γλώσσα.

Απο επαρχία είμαι για εξηγησε το μου  στην γλώσσα σου, τις περισότερες συναλαγές τις κάνω με Αθήνα και αυτά που έχουν δεί τα ματια μου σε μηνύματα δέν περιγράφονται . Όπως επίσεις αυτό που λές οτι τα ευκόλος εννοούμενα παραλείπονται δέν συμφωνω ,αλλα τώρα που το ανέφερες σαν να βγαίνει νοημα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πλέον κλασικό ειναι εδω και χρόνια πως οσοι πωλητές είναι απο Αθήνα δεν το γράφουν πουθενα. Λογικά κάποιοι θεωρούν πως αφου ειναι γραμμένη στα Ελληνικά η αγγελία απο Αθήνα θα είναι, οι άνθρωποι απο επαρχία γράφουν σε άλλη γλώσσα.

τθες να πεις α?ιμεις ιδω σα παν δε μιλαμι ιλληνικα α?αει σα περα ουλισας. ικει σα κατ ιστι τσκαρια ντιμπ κατα ντμπ

ο lary μιλησε αθηναιικα κ ο drmanakias δεν καταλαβε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις πως μπορουμε να βοηθησουμε για το προβλημα σου... για να καταλαβω και το λογο του θεματος που ανοιξες...μπας και να οργανωσουμε καμμια διαδηλωση...μειτε να ξεκινησουμε απεργεια πεινας... ή να αποστειλουμε καμμια επιστολη διαμαρτυριας στην  τροικα ωστε να περιληφθει σχετικη διαταξη στο νεο νομο ή μνημονιο που θα υπογραφεί????

 

εεε ρε κατι ζορια και ανησυχιες που εχει καποιος κοσμος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις πως μπορουμε να βοηθησουμε για το προβλημα σου... για να καταλαβω και το λογο του θεματος που ανοιξες...μπας και να οργανωσουμε καμμια διαδηλωση...μειτε να ξεκινησουμε απεργεια πεινας... ή να αποστειλουμε καμμια επιστολη διαμαρτυριας στην  τροικα ωστε να περιληφθει σχετικη διαταξη στο νεο νομο ή μνημονιο που θα υπογραφεί????

 

εεε ρε κατι ζορια και ανησυχιες που εχει καποιος κοσμος!!!!

 

Να κι ένας πωλητής τέτοιου είδους αγγελίας!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πλέον κλασικό ειναι εδω και χρόνια πως οσοι πωλητές είναι απο Αθήνα δεν το γράφουν πουθενα. Λογικά κάποιοι θεωρούν πως αφου ειναι γραμμένη στα Ελληνικά η αγγελία απο Αθήνα θα είναι, οι άνθρωποι απο επαρχία γράφουν σε άλλη γλώσσα.

 

Μην ανησυχείς, έχει προταθεί στο προτάσεις για αγγελίες.

Θα λυθεί.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τθες να πεις α?ιμεις ιδω σα παν δε μιλαμι ιλληνικα α?αει σα περα ουλισας. ικει σα κατ ιστι τσκαρια ντιμπ κατα ντμπ

ο lary μιλησε αθηναιικα κ ο drmanakias δεν καταλαβε

χαχαχα μάλλον όταν ακούτε επαρχία ανεβαίνεις αυτόματα υψόμετρο σε όλα τα νταρνακοχώρια

 

 

Εμεις πως μπορουμε να βοηθησουμε για το προβλημα σου... για να καταλαβω και το λογο του θεματος που ανοιξες...μπας και να οργανωσουμε καμμια διαδηλωση...μειτε να ξεκινησουμε απεργεια πεινας... ή να αποστειλουμε καμμια επιστολη διαμαρτυριας στην  τροικα ωστε να περιληφθει σχετικη διαταξη στο νεο νομο ή μνημονιο που θα υπογραφεί????

 

εεε ρε κατι ζορια και ανησυχιες που εχει καποιος κοσμος!!!!

Δέν έστειλε επιστολή στον πρωθυπουργό , στο ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ είσαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε και εσυ ρωτα τον ποσο χρονο θα χασεις δλδ??πιο πολλα τα παραπονα σου παρα την απλουστατη ερωτηση που θα του εκανες...

 

τι διαλο ''αγκαθια'' εχει το προφιλ του??

 

Υ.Γ ουτε εσυ αναφερεις την περιοχη διαμονης σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορυφαιο είναι ομως να ειμαι πωλητης ενος προιντος, να εχω βαλει ολες τις πληροφοριες αναλυτικα και να λεω οχι ανταλλαγες και οχι αντικαταβολη και τετοια και να δεχομαι 10 μηνυματα που να ζηταν αντικαταβολη ή ανταλλαγες ή ενω εχω πει η τιμη δεν πεφτει, είναι αυτη που βλεπετε να εχω παζαρια του τυπου και 100 ευρω κατω και να μου την λενε κιολας αν τους πω οχι λες και πρεπει να τους το χαρισω....αυτα ειναι εξισου τραγικα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορυφαιο είναι ομως να ειμαι πωλητης ενος προιντος, να εχω βαλει ολες τις πληροφοριες αναλυτικα και να λεω οχι ανταλλαγες και οχι αντικαταβολη και τετοια και να δεχομαι 10 μηνυματα που να ζηταν αντικαταβολη ή ανταλλαγες ή ενω εχω πει η τιμη δεν πεφτει, είναι αυτη που βλεπετε να εχω παζαρια του τυπου και 100 ευρω κατω και να μου την λενε κιολας αν τους πω οχι λες και πρεπει να τους το χαρισω....αυτα ειναι εξισου τραγικα...

 

Καλά εγώ όταν βάζω αγγελία με τέτοιο κριτήριο, μόλις με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε οτι ενδιαφέρονται για την αγγελία, μετά το χαιρετισμό η πρώτη μου φράση είναι "Διαβάσατε τη διευκρίνιση ότι η τιμή είναι αμετάβλητη;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο που ετυχε....στελνω μνμ σε πωλητη για περιοχη.περιμενω ,απανταει,δεν γινεται ησυναλλαγη,διοτι δεν γουσταρω αποστολες κλπ....διαγραφη η συζητηση μετα καμια βδομαδα,ξαναβαζει αγγελια το ιδιο προιον κανα μηνα μετα,ξαναματαστελνω μνμ για περιοχη, ,μιας και δεν παιζει να φακελωνω τον καθε ασχετο,ουτε να θυμαμαι την περιοχη του ιδιου,ουτε να γεμιζω τα εισερχομενα καθοτι εχουν και περιορισμο(ναι,εχω γεμισει συζητησεις με ερωτηση την περιοχη...).....στην επανερωτηση μου λοιπον,απανταει "καλα εσυ δεν ησουν που ξαναρωτησες;"εγω ημουν βεβαια,οπως και εσυ εισαι που βαζει ξανα την ιδια αγγελια χωρις περιοχη,ρε τραγί......

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς και εμένα μ έχει τύχει

 

Ρωτάω περιοχή, μ λέει, δεν γίνεται συναλλαγή

 

Ξαναβαζει, δεν θυμόμουν ξαναστελνω και ρώταω και παίρνω απάντηση, "ρε φίλε πόσες φορές θα μου στείλεις να ρωτήσεις περιοχη" ??

 

 

Θεουλης απλά.

 

Λες και εγώ πρέπει να θυμάμαι μετά από 7 μέρες ανάμεσα σε ποοοοσα άτομα μιλάω καθημερινά ότι είχαμε μιλήσει για 5 δευτερόλεπτα μέσω pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...