Προς το περιεχόμενο

Ομάδα Αγυμναστων - Θεσσαλονίκη


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν επειδή βλέπω ότι πολλοί από εμάς εδώ έχουμε βάλει κάποια πολλά η λίγα περιττά κιλακια μου ήρθε η ιδέα να δημιουργηθεί μια ομάδα εντελώς Αγυμναστων ατόμων παχουλων, γεματουλιδων και αδυνατων που βαριούνται να κουνηθουν.

 

Μπορούν να υπάρξουν τρεις βάρδιες, πρωινή, μεσημεριανή και βραδινή για εξορμήσεις ( περπάτημα, τρέξιμο κ ίσως γυμναστήριο).

 

Κάποιοι σίγουρα δεν έχουν παρέα, είτε γιατί η παρέα πάει ήδη γυμναστήριο αλλά είναι σε άλλο level, είτε γιατί δεν βολεύουν οι ώρες.

 

Πιστεύω αξίζει να φτιάξουμε κάποια γκρουπ και να υπάρχουν συναντήσεις για οποιαδήποτε άσκηση.

 

Για πείτε απόψεις είστε θετικοί ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούν να υπάρξουν τρεις βάρδιες, πρωινή, μεσημεριανή και βραδινή για εξορμήσεις ( περπάτημα, τρέξιμο κ ίσως γυμναστήριο).

 

Ο Τσακ Νόρις δεν κάνει βάρδιες. Οι βάρδιες τον ρωτάνε αν του κάνουν.

 

Φεύγω τώρα.  :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, αφού θα είστε όλοι άγνωστοι μεταξύ σας, θα πρέπει να γνωριστείτε. Και δεν υπάρχει καλύτερο μέρος για γνωριμία φίλων από ένα ψητο-ταβερνο-μεζεδοπωλείο... :-)

 

Εντάξει, χωρίς πλάκα τώρα, ίσως περνάω και εγώ τη χειρότερη φάση μου από άποψης τεμπελιάς και ακινησίας. Ο καναπές ουρλιάζει... :shock:

 

Καλή η ιδέα σου πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, αφού θα είστε όλοι άγνωστοι μεταξύ σας, θα πρέπει να γνωριστείτε. Και δεν υπάρχει καλύτερο μέρος για γνωριμία φίλων από ένα ψητο-ταβερνο-μεζεδοπωλείο... :-)

 

Εντάξει, χωρίς πλάκα τώρα, ίσως περνάω και εγώ τη χειρότερη φάση μου από άποψης τεμπελιάς και ακινησίας. Ο καναπές ουρλιάζει... :shock:

 

Καλή η ιδέα σου πάντως.

Η γνωριμία θα γίνει κάτω παραλία.. Λευκό πύργο.

 

Αν σε ενδιαφέρει πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γνωριμία θα γίνει κάτω παραλία.. Λευκό πύργο.

 

Αν σε ενδιαφέρει πες μου.

 

Ευχαριστώ για την πρόσκληση, αλλά η πόλη που μένω, απέχει πολλά χιλιόμετρα από Θεσ/νίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...