Προς το περιεχόμενο

Στην ντουλάπα κρυβόταν ο 4ος ληστής - Ελληνική Αστυνομία 2017


JohnTehGreek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούγεται απίστευτο απ´ ότι φαίνεται όμως, τουλάχιστον σύμφωνα με αστυνομικές πηγές που σχετίζονται με την υπόθεση, ο τέταρτος ληστής που το πρωί εισέβαλε στο σπίτι ηλικιωμένης και έκτοτε αναζητείται, κρυβόταν όλη αυτή την ώρα εντός του σπιτιού και συγκεκριμένα μέσα σε μία ντουλάπα.

 

 Στη διαδρομή της διαφυγής απείλησε όποιον έβρισκε μπροστά του, βγήκε στον δρόμο χωρίς να γίνει αντιληπτός από αστυνομικούς και εξαφανίστηκε.

 

 

Πραγματικά δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να φοβηθώ που τέτοιο τύποι υποτίθεται μας "προστατεύουν"

 

Ο τύπος κρυβόταν σε ντουλάπα 14 ολόκληρες ώρες και τα τσακάλια της ΕΛ.ΑΣ δεν τον πήρανε χαμπάρι.

 

Η όλη κατάσταση μου θυμίζει Leslie Nielsen στο The Naked Gun. Τι σκατά μαθαίνουν στην σχολή;

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άκουσα οτι από τους τέσσερεις, ο ένας πήγε να το σκάσει από μπαλκόνι σε μπαλκόνι και έπεσε κάτω και σκοτώθηκε, ένας άλλος έφυγε και το έσκασε και οι υπόλοιποι 2 βρέθηκαν μέσα στο σπίτι μόλις μπήκαν οι αστυνομικοί μέσα, ο ένας ήταν στο μπάνιο και ο άλλος μέσα σε μια ντουλάπα. Δεν άκουσα πουθενά οτι αυτός που ήταν στην ντουλάπα είχε μείνει μέσα στο σπίτι και ήταν εκεί για 14 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ειναι καλα ο παρασκευοπουλος και η σαπια "δικαιοσυνη"

 

http://www.protothema.gr/greece/article/668235/parateinoun-ton-nomo-paraskeuopoulou-afinodas-exo-akomi-kai-listes-me-ta-kalasnikof/

 

ποτε θα χτυπησουν τη δικη του πορτα να δω..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...