Προς το περιεχόμενο

Επιλογη καριερας Μαρκετινγκ vs Λογιστικη


madagaskari

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,


Ξερω οτι αυτη την στιγμη ειναι σαν να συγκρινω τα μηλα με τα προτοκαλια αλλα ειμαι λιγακι μπερδεμενος,


 


Εχω εμπειρια στο μαρκετινγκ ως freelancer με δυνατα αποτελεσματα για τους πελατες μου, οι οποιοι εξακολουθουν να ερχονται σε εμενα λογο των αποτελεσματων, καποια στιγμη εστελνα for fun σε αγγελιες στο Linkedin στην Αγγλια, κ πολυ εργοδοντες και HR που στελνανε σε private message οτι ειμαι strong canidate for the job (προφανος λογο υψηλων ROI στα case studies). Το προβλημα ειναι οτι δεν ειμαι σιγουρος για την ασφαλεια που παρεχει μακροχρονια το επαγγελμα + δεν ειναι λιγες οι φορες που εχω πρωθησει "προιντα αχρηστα".


 


 


Απο την αλλη μου μπηκε η ιδεα να ασχοληθω με την λογιστικη λογο της μακροχρονιας ασφαλειας που παρεχει (μετα απο πιστοποησεις ACCA κτλ, 10τια +), εχω ανοιξει και συναφες thread Link.png Site: εδω .


 


Ειμαι επι πτυχιο ΣΔΟ και ετοιμαζομαι για πρακτικη και δεν ειμαι σιγουρος στον κλαδο που θελω να την κανω, με βαζει τα δεδομενα, ποια ειναι η αποψη σας ως προς την επιλογη καρριερας?


 


Ευχαριστω


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...