Προς το περιεχόμενο

ebay american


spuroskak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας θα ηθελα να αγορασω αυτον τον αναπτυρα εδω σκρουτζ εχει  70 και στο ebay.com εχει 25 χωρις μεταφωρικα γνωριζει κανεις να μου πει αν γινεται να παρω απο αμερικη και τι γινεται με τα τελωνια ισως επειδη ειναι μικρο το δεμα να το αποφευγω?
http://www.ebay.com/itm/401303308477?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα να του στειλω μυνημα και εβαλα ερωτηση για το shipping και μου εβγαλε αυτο εδω.... Do you Ship International

outfittercountry : Yes we ship worldwide. We always write $20.00 Gift on the customs form. Please anticipate 6-10 business days for international deliveries, although customs has added 2-3 weeks to the standard delivery. Tracking is only available with Express delivery.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πηγα να του στειλω μυνημα και εβαλα ερωτηση για το shipping και μου εβγαλε αυτο εδω.... Do you Ship International

outfittercountry : Yes we ship worldwide. We always write $20.00 Gift on the customs form. Please anticipate 6-10 business days for international deliveries, although customs has added 2-3 weeks to the standard delivery. Tracking is only available with Express delivery.

 

 

Θα του πεις να στο στειλει ΜΟΝΟ με USPS και τιποτα αλλο.Κατα 99.99% δεν θα πληρωσεις τιποτα στο τελωνειο.Οτι γραφει USPS το αγγιζουν μονο τα ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του πεις να στο στειλει ΜΟΝΟ με USPS και τιποτα αλλο.Κατα 99.99% δεν θα πληρωσεις τιποτα στο τελωνειο.Οτι γραφει USPS το αγγιζουν μονο τα ΕΛΤΑ.

Ευχαριστω φιλε του στελνω email.Με USPS ειναι και αυτο δωρεαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...